İtemsatış'ta satıcı iade yapmıyor

Sağ olun hocam, kaç gündür bir rahatlayamıyorum bu çocuk yüzünden.
Hesabı geri istemesini ben de anlamadım, zaten hesaba giriş yapamıyorum dediğim ilk zamanlarda bana kurduğu ilk cümleler "imkansız, beni dolandırmaya çalışmayın" gibi şeylerdi, ki kendisi ticket atıp geri alabilir.
Aklınca şifreyi sizin değiştirdiğini söyleyip iadeyi iptal ettirip para ve hesap onda kalacak. Detaylıca itemsatış ile iletişime geçin hocam yardımcı olmaları lazım bu resmen dolandırıcılık yani.

Aklınca şifreyi sizin değiştirdiğini söyleyip iadeyi iptal ettirip para ve hesap onda kalacak. Detaylıca İtemsatış ile iletişime geçin hocam yardımcı olmaları lazım bu resmen dolandırıcılık yani.

Herkes dolandırıcı, kime güvenecek bu insanlar😆

Herkes dolandırıcı, kime güvenecek bu insanlar😆
İade yapmazsa dava aç.

Aklınca şifreyi sizin değiştirdiğini söyleyip iadeyi iptal ettirip para ve hesap onda kalacak. Detaylıca İtemsatış ile iletişime geçin hocam yardımcı olmaları lazım bu resmen dolandırıcılık yani.

Hocam 3 gündür destekle konuşuyorum ama çok geç dönüyorlar. İadeyi iptal ettirebileceğini sanmıyorum çünkü 3 gün önce o da destek talebi açmıştı ama benden iade etmesi için satıcıya yazmamı istiyorlarsa onun dediği şeylere inandıklarını düşünmüyorum.

Teşekkürler hocam, discordlarına bir bakayım.
Aynen yok 24 saat miş bilmem neymiş hiç gerek yok dc lerine gidin mod çağırın özelden ss ler atın durmu izah edin gerekiyorsa arayın yayın açın hem satıcının puanı düşer paranız geri gelir ve satıcıya belirli bir süre kısıtlama konur

Hocam 3 gündür destekle konuşuyorum ama çok geç dönüyorlar. İadeyi iptal ettirebileceğini sanmıyorum çünkü 3 gün önce o da destek talebi açmıştı ama benden iade etmesi için satıcıya yazmamı istiyorlarsa onun dediği şeylere inandıklarını düşünmüyorum.
Arkadaşın dediği gibi discordlarında sesli konuşmaya falan çalış sistem üzerinden iletişim zor oluyorsa.

Aynen yok 24 saat miş bilmem neymiş hiç gerek yok DClerine gidin mod çağırın özelden SS'ler atın durmu izah edin gerekiyorsa arayın yayın açın hem satıcının puanı düşer paranız geri gelir ve satıcıya belirli bir süre kısıtlama konur

Mod'lar ile nasıl konuşabilirim ki, sunucu karışığa benziyor bayağı. Kurallarda mod'lara özelden yazmayın diyor.

O abartı olur ayrıca iade yapmamaları imkansız zaten

Gözünü korkutmak için öyle birkaç şey söyledim ama kaba da davranmadım, davaya kadar gitmez herhalde. Açsam bile zarara girerim ama duruma bakarız artık çok zoruma gitti böyle davranması.
1715610179712.png

Son düzenleme:
Mod'lar ile nasıl konuşabilirim ki, sunucu karışığa benziyor bayağı. Kurallarda Mod'lara özelden yazmayın diyor.

Gözünü korkutmak için öyle birkaç şey söyledim ama kaba da davranmadım, davaya kadar gitmez herhalde. Açsam bile zarara girerim ama duruma bakarız artık çok zoruma gitti böyle davranması.
Eki Görüntüle 2194583

Valorant hesap mı alacaktın?

Geri
Yukarı