İtemsatış'ta satılan oyun hesapları güvenilir midir?

Lorfselo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 İ3 12100F
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar böyle bir şey alıp oynamak istiyorum, alan var mı? Güvenilir mi?
Daha önce bu benzeri bir hesap almış biri olarak.Genelde sana hesabı teslim ederler ve evet hesapta o oyun bulunur ama o hesapta sadece o oyun ve siz bulunmazsınız :) Dolayısıyla çevrim dışı modda bulunmadığınız müddetçe muhtemelen Remote Control ile oyununuzu sabote ederler ve tadınız kaçar.O yüzden evet güvenilir sayılır ama çevrim dışı modda vakit geçirmek zorundasınız.

Güvenilirden kastınız nedir?
Herkesin kullandığı ortak bir hesap satıyorlar. Oyunu offline oynarım diyerek kullanmak için sadece.

Güvenilir kullanıcıysa evet güvenilir, ancak herkesin kullandığı ortak bir hesap.

Daha önce bu benzeri bir hesap almış biri olarak. Genelde sana hesabı teslim ederler ve evet hesapta o oyun bulunur ama o hesapta sadece o oyun ve siz bulunmazsınız :) dolayısıyla çevrim dışı modda bulunmadığınız müddetçe muhtemelen remote Control ile oyununuzu sabote ederler ve tadınız kaçar. O yüzden evet güvenilir sayılır ama çevrim dışı modda vakit geçirmek zorundasınız.

Hikayesini de merak ediyorum çevrimdışı modda oynarım zaten.

Ben açıkçası buradan alacağıma oyunların bende kalıcı olmasını isterim kaptan kaplandan alabilirsin onlar sana kendi uygulamaları üzerinden veriyor oyun sende Full sınırsız kalıyor.

Ben açıkçası buradan alacağıma oyunların bende kalıcı olmasını isterim kaptan kaplandan alabilirsin onlar sana kendi uygulamaları üzerinden veriyor oyun sende Full sınırsız kalıyor.

Güvenilir olduğundan emin misiniz?

Daha önce bu benzeri bir hesap almış biri olarak. Genelde sana hesabı teslim ederler ve evet hesapta o oyun bulunur ama o hesapta sadece o oyun ve siz bulunmazsınız :) dolayısıyla çevrim dışı modda bulunmadığınız müddetçe muhtemelen remote Control ile oyununuzu sabote ederler ve tadınız kaçar. O yüzden evet güvenilir sayılır ama çevrim dışı modda vakit geçirmek zorundasınız.

Hikayeli oyun oynasam hesap gider mi veya kayıt dosyalarım RDR 2 alsam sonuna kadar oynayabilir miyim?

Ve save sorunuda olmuyor bu adamlarda.

Detaylı videosunu atayım sana
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı