İtemsatış'tan ucuza Netflix, YouTube veya Disney+ almak güvenilir mi?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Şu ana kadar item satış'dan netflx, YouTube Premium, Disney+, Spotify falan aldım. Disney+'ı 1 yıllığına 18 liraya aldım zaten aylardır kapanmadı satıcı da hemen dönüş yapıp yardımcı oluyor. Netflix, YouTube Premium ve Spotify'ı 3 aylığına 30 liraya aldım, sadece 1 kere kapandı hemen dönüş yapıp yardımcı oldular. Yani böyle ucuza alıyorum da sonradan başıma iş almış olmayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şu ana kadar item satış'dan netflx, YouTube Premium, Disney+, Spotify falan aldım. Disney+'ı 1 yıllığına 18 liraya aldım zaten aylardır kapanmadı satıcı da hemen dönüş yapıp yardımcı oluyor. Netflix, YouTube Premium ve Spotify'ı 3 aylığına 30 liraya aldım, sadece 1 kere kapandı hemen dönüş yapıp yardımcı oldular. Yani böyle ucuza alıyorum da sonradan başıma iş almış olmayayım.

Evet alabılırsınız sıkıntı arz etmez.

Değil kardeşim 80 TL verip Netflix hesabı aldım adam parayı aldı hesabı. Vermedi.

Değil kardeşim 80 TL verip Netflix hesabı aldım adam parayı aldı hesabı. Vermedi.
Kardeşim satıcıdan satıcıya göre değişir. Ben 3 Aylığına Netflix'i 30 Liraya aldım gayet de rahst kullanıyorum 1 Ay oldu.

Hesap olarak mı alıyorsun yoksa key şeklinde falan mı?
Bana mail ve şifre veriyor. Profil açıp parola koyup kullanıyorum.

Evet alabılırsınız sıkıntı arz etmez.
Çok ucuz olunca korktum da yine de kullanırım, teşekkür ederim.

Kardeşim satıcıdan satıcıya göre değişir. Ben 3 Aylığına Netflix'i 30 Liraya aldım gayet de rahst kullanıyorum 1 Ay oldu.

Bana mail ve şifre veriyor. Profil açıp parola koyup kullanıyorum.

Çok ucuz olunca korktum da yine de kullanırım, teşekkür ederim.
O halde suça dahil oluyorsun. Çünkü bu hesapların ne tür bir ödeme yaptığı belli değil ve sen öylece kullanıyorsun. Eğer key olsaydı ve hesap senin olsaydı daha temiz olurdu. Ben de bir ton yol biliyorum farklı hesap ile insanlara ucuz premiumlar dağıtmak ama bu yanlıştır ve bu işlemleri umursayan şirketler için neye uğradığınızı şaşırmanıza neden olur. Tabii her şirket böyle değildir koskoca Microsoft bile yeni yeni deneme keylerini dağıtmayı suç sayarak izlemeye aldı. Ne diyebilriim ki, bunları bilmen yeterli.

O halde suça dahil oluyorsun. Çünkü bu hesapların ne tür bir ödeme yaptığı belli değil ve sen kullanıyorsun. Eğer key olsaydı ve hesap senin olsaydı daha temiz olurdu.
Suç satıcının değil mi, ben sadece kullanıyorum. Bana satan da veren de o. Başkalarına sordum suç mu diye, birşey olmaz dedi. Hapise falan mı girerim yani ?

Suç satıcının değil mi, ben sadece kullanıyorum. Bana satan da veren de o. Başkalarına sordum suç mu diye, birşey olmaz dedi. Hapise falan mı girerim yani ?
Hemen açıklayayım sen bir ödeme gerçekleştiriyorsun, yani bu suçu satın alıyorsun ve belirli bir hesabı kendi internetinle çalıştırıyorsun. Evet burada senin tarafından bir farkında olmama durumu var fakat bu benim umrumda olmaz, onların da olmazsa senin için ne ala.

Hesapların çalıntı olduğunu bilerek alıyorsun. Hapse falan girmezsin ama bu yapılanlar yasal değil.

Hesapların çalıntı olduğunu bilerek alıyorsun. Hapse falan girmezsin ama bu yapılanlar yasal değil.
Bana çalıntı olduğu söylenmedi ve o bana veriyor. Satıcı veriyor yani.

Hemen açıklayayım sen bir ödeme gerçekleştiriyorsun, yani bu suçu satın alıyorsun ve belirli bir hesabı kendi internetinle çalıştırıyorsun. Evet burada senin tarafından bir farkında olmama durumu var fakat bu benim umrumda olmaz, onların da olmazsa senin için ne ala.
Satıcı bana veriyor ama hesabı. Ne kadar cezası vardır ? Çok mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı