İthalatçı garantili telefon

frodobagginss

Decapat
Daha fazla  
ePTT AVM'den 2 adet farklı satıcılarda ithalatçı garantili Redmi Note 10 s telefon siparişi verdim satıcının biri beni aradı ve bu telefon bizim tarafımızdan garantili IMEI sorgulattıgınızda ithalatcı garantili yazar ve farklı telefon markası görünür ben dedim daha önce de ithalatcı garantili telefon aldım ve 2 IMEI de de kendi adı yazıyordu ithalatcı garantili telefonlar böyle olur efendm dedi bende derhal siparişi iptal ettim fakat diğer satıcıdan aldıgım yola çıkmıştı onda da aynı durumla karşılaşır mıyım? Kargoyu almadan geri mi göndersem?

İthalatçı garantili değil o telefon. Kaçak telefona IMEI yazmışlar öyle satıyorlar. Diğerinde sorun olmayabilir. Bence bekle. Gelince IMEI sorgulat. Eğer o da sahte IMEI ise geri gönderirsiniz.

İthalatçı garantili değil o telefon. Kaçak telefona IMEI yazmışlar öyle satıyorlar. Diğerinde sorun olmayabilir. Bence bekle. Gelince IMEI sorgulat. Eğer o da sahte IMEI ise geri gönderirsiniz.

Bende aynısını düşündüm dedigin gibi diğeri gelince direk sorgulama yapayım ona göre geri gönderirim.

satıcının biri beni aradı ve bu telefon bizim tarafımızdan garantili IMEI sorgulattıgınızda ithalatcı garantili yazar
Kaçak telefon işte, ne gerek var süslü sözlere?

IMEI sorgusu yapıp ona göre tavır alırsın, bence Xiaomi alarak macera aramaya gerek yok.

Farklı telefon markası görünmesi kaçak ürün olduğu anlamına geliyor. Yıllar önce aldığım Xiaomi Türkiye piyasasına girmediği zaman almıştım ve modelin kendi adı yazıyordu. Diğer satıcıdan alınan üründe sorun çıkmaması satıcıya bağlı.

Kaçak telefon işte, ne gerek var süslü sözlere?

IMEI sorgusu yapıp ona göre tavır alırsın, bence Xiaomi alarak macera aramaya gerek yok.

Daha önce de Xiaomi aldım sorun yaşamadım tek sıkıntı kopya IMEI olması.

Farklı telefon markası görünmesi kaçak ürün olduğu anlamına geliyor. Yıllar önce aldığım Xiaomi Türkiye piyasasına girmediği zaman almıştım ve modelin kendi adı yazıyordu. Diğer satıcıdan alınan üründe sorun çıkmaması satıcıya bağlı.

ePTT'ye mail atıp satıcının telefonuna ulaşmayı deneyeceğim öyle ise kargoyu hiç alıp açmaya gerek yok.

Direk kargoyu çevirmelisin. Telefonun kutusu açıldığı için iade almayabilirler.
fatura üzerinde imei yazması gerekiyor değilmi

Daha önce de Xiaomi aldım sorun yaşamadım tek sıkıntı kopya IMEI olması.

ePTT'ye mail atıp satıcının telefonuna ulaşmayı deneyeceğim öyle ise kargoyu hiç alıp açmaya gerek yok.

fatura üzerinde imei yazması gerekiyor değilmi

Yazması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı