İthalatçı garantili Xbox Series S alınır mı?

PislickB3

Hectopat
Üniversite öğrencisiyim okullar kapanmadan önce çalışarak biriktirdiğim bir miktar para vardı üstüne biraz daha ekleyerek Xbox Series S almayı düşünüyorum ancak Microsoft garantililer bütçemi biraz aşıyor bu sebepten dolayı ithalatçı garantili alacağım Akakçe de 7500TL olduğunu gördüm bu fiyata değer mi daha düşer mi veya aldığımda problem yaşar mıyım fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim çünkü gerçekten emin olamadım.

Ithalatci garantili oldugu icin bir sorun yasamazsin ama bu cihazin fiyatlari cok dalgali. Bu fiyata yine de deger ama.

Küçük bir pazarlıkla 7000 TL'ye 1 ay önce Series S aldık sarı siteden MediaMarkt garantili. Hiç açılmamış kutuydu. Bu fiyata MediaMarkt garantili bulursun diye düşünüyorum.

İthalatçı almamanızı tavsiye ederim. Bulabilirseniz dış ülkeden getirilmiş cihazlardan alabilirsiniz. Aynı fiyata satanlar vardır. Avrupa ürünleri Türkiye'de geçerli 2 yıl garantili oluyor.

Üniversite öğrencisiyim okullar kapanmadan önce çalışarak biriktirdiğim bir miktar para vardı üstüne biraz daha ekleyerek Xbox Series S almayı düşünüyorum ancak Microsoft garantililer bütçemi biraz aşıyor bu sebepten dolayı ithalatçı garantili alacağım Akakçe de 7500TL olduğunu gördüm bu fiyata değer mi daha düşer mi veya aldığımda problem yaşar mıyım fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim çünkü gerçekten emin olamadım.

Hocam bende Xbox kullanıcısıyım güzel bir konsol arayüzü güzel Game Pass sistemi çok çok iyi bu oyun fiyatlarında ilaç gibi geliyor ayrıca Microsoft Store da sürekli indirim oluyor Xbox Series S'e gelecek olursak bence bu fiyata alınabilecek en iyi konsol bulduğunuz fiyat gerçekten çok uygun iyi bir şekilde satıcıya arastırın güvenilirse alın bu konsol zaten performans açısından sizi tatmin eder ama depolama alanı biraz azdır benim kullandığım Xbox'ta 500 GB bana yetiyor ama çoğu kişi Xbox Series S'te depolama sorunu yaşamış siz yaşamam derseniz direkt alın veya konsolu alıp ek depolama alanıda alabilirsiniz iyi sosyaller.

Hocam merhaba, şimdilik bir sorun ile karşılaştınız mı? Ben de ithalatçı garantili almayı düşünüyorum da.

Hocam daha çok kurcalama şansım olmadı ancak FIFA RDR2 vs indirip biraz oynadım sıkıntı çıkarmadı. Ancak ince detaylarını kurcalama şansım olmadı daha. Bu yüzden kesin bir şey de söyleyemem

Yeni konular

Geri
Yukarı