İthalatçı garantili Xbox Series S alınır mı?

Depolama nasıl? FIFA ve RDR2 yükleyince geriye ne kadar alanın kaldı?

RDR2 çok fazla boyut kullanıyor yeni nesile optimize olmadığı için. Şu an 9 oyun yüklü ve depolamanın %99ı dolu. Ancak RDR2'yi bitirnce 121GB'lık alan daha açılacak o alana rahatça yeni nesil 2-3 oyun daha yükleyebilirim. Oyunların listesi ise: FIFA 2022, Forza Horizon 5, Ghostwire Tokyo, Hi-Fi Rush, Ori and the Wild, RDR2, Superliminal, Tetris Effect, Vampire Survivors.

Üniversite öğrencisiyim okullar kapanmadan önce çalışarak biriktirdiğim bir miktar para vardı üstüne biraz daha ekleyerek Xbox Series S almayı düşünüyorum ancak Microsoft garantililer bütçemi biraz aşıyor bu sebepten dolayı ithalatçı garantili alacağım Akakçe de 7500TL olduğunu gördüm bu fiyata değer mi daha düşer mi veya aldığımda problem yaşar mıyım fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim çünkü gerçekten emin olamadım.

Xbox tarafını bilmiyorum fakat PlayStation kısmında TR garantisinin hiçbir işe yaramadığını kendim gördüm ithalatçı bir sorun çıkarmaz.

Hocam ithalatçı garantili sorun çıkardı mı bende almayı düşünüyorum?

Merhaba hocam. Ben Ankara'dan flytechnology mağazasından aldım 1-2 ay önce kendi web siteleri üzerinden, bir problem yaşamadım, microsof sitesinden cihazı kaydettim ocak 2024'e kadar da Microsoft TR garantili çıktı cihaz, şöylede yapıp şansınızı deneyebilirsiniz, ürünü alırken fatura ve fişini isteyin ama şuna dikkat edin fatura veya fişte ne aldığınız açık bir şekilde yazmalı. Sonrasında Microsoft destek ekibiyle görüşüp elinizdeki fişi ve faturayı onlara mail yoluyla gönderebilirsiniz, bazı durumlarda 24 ay Microsoft garantisi altına alabiliyorlar cihazı.

Merhaba hocam. Ben Ankara'dan flytechnology mağazasından aldım 1-2 ay önce kendi web siteleri üzerinden, bir problem yaşamadım, microsof sitesinden cihazı kaydettim ocak 2024'e kadar da Microsoft TR garantili çıktı cihaz, şöylede yapıp şansınızı deneyebilirsiniz, ürünü alırken fatura ve fişini isteyin ama şuna dikkat edin fatura veya fişte ne aldığınız açık bir şekilde yazmalı. Sonrasında Microsoft destek ekibiyle görüşüp elinizdeki fişi ve faturayı onlara mail yoluyla gönderebilirsiniz, bazı durumlarda 24 ay Microsoft garantisi altına alabiliyorlar cihazı.
Hocam bende fly technology den alacağım. Nasıl ilgililermi bir sorun çıkardılarmı? Birde kapalı kutumu gönderiyorlar?

Geri
Yukarı