İtopya iade almıyor

hasanthe06

Hectopat
İtopya İnternet mağazasından ekran kartı aldım. Ürünü beğenmediğim için 2 gün içinde iadeye gönderdim. Ürünün iadesi kabul edemeyeceklerini söyleyip geri yolluyorlar. Bu siteden alışveriş yapacaklar 2 kere düşünsün. Aldığın üründen memnun kalırsan sorun yok fakat iade etmek istersen benim gibi mahkeme ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. İtopya pişmanlıktır.

İtopya internet mağazasından ekran kartı aldım. Ürünü beğenmediğim için 2 gün içinde iadeye gönderdim. Ürünün iadesi kabul edemeyeceklerini söyleyip geri yolluyorlar. Bu siteden alışveriş yapacaklar 2 kere düşünsün. Aldığın üründen memnun kalırsan sorun yok fakat iade etmek istersen benim gibi mahkeme ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. İtopya pişmanlıktır.

Ekran kartı alıp nasıl beğenmediniz hocam.

Üzücü bir deneyim yaşamışsınız hocam. Geçmiş olsun.

Sakıncası yok ise hangi ürünü aldığınızı öğrenebilir miyiz? :)

İtopya İnternet mağazasından ekran kartı aldım. Ürünü beğenmediğim için 2 gün içinde iadeye gönderdim. Ürünün iadesi kabul edemeyeceklerini söyleyip geri yolluyorlar. Bu siteden alışveriş yapacaklar 2 kere düşünsün. Aldığın üründen memnun kalırsan sorun yok fakat iade etmek istersen benim gibi mahkeme ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. İtopya pişmanlıktır.

Nasıl beğenmediniz hocam çürük mü çıktı kırık mı çıktı araştırmadan mı alıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı