Elektronik İtopya kulaklık standı hediye ediyor!

Plastiği takarken zorlanıyormuşsunuz bir tek diğer türlü stand işte dengesi falan nasıl olur bilemem. Ben biraz daha ekleyip Rampage yerine çakma MSI HS01 standı aldım, tamamen metal, altında kaydırmaz kauçuk var tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Şu kulaklık standına gereksinim neden var hala anlayabilmiş değilim. İllaha kulaklığı standa takmak zorunda mıyız ?:D
Kullanmıyorsak mousepadın üstüne ve ya masanın üstüne koyalım standa koyunca ne değişiyor ki ? :D:D

Şu kulaklık standına gereksinim neden var hala anlayabilmiş değilim. İllaha kulaklığı standa takmak zorunda mıyız ?:D
Kullanmıyorsak mousepadın üstüne ve ya masanın üstüne koyalım standa koyunca ne değişiyor ki ? :D:D
Hocam benim gibi masası olanların (Resimde örnek olarak bıraktım masayı) çözümü diyebiliriz. Daha az yer kaplıyor gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20230220_213342.jpg
    IMG_20230220_213342.jpg
    162,8 KB · Görüntüleme: 219
Daha düzgün ve estetik durmasını sağlamak asıl işlevi. Ben dışarıdan almak yerine tahtadan yaptım. Biraz büyük ve ağır oldu ama kulaklığı ve şapkamı taktığımda çok hoş duruyor. Kullanmadığım zamanlarda gözüme güzel görünüyor, sonuçta PC'de geçirdiğim tüm süreyi kulaklıkla geçirmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı