İtopya "sipariş faturalanıyor" ne demek?

archixusa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sipariş durumum "sipariş faturalanıyor" olarak güncellendi. Sisteme biraz acil ihtiyacım var ama meraktan soruyorum. Bundan sonraki aşama ne olacak? Ürün hazırlandı mı demek bu?

Merhaba, sipariş durumum "sipariş faturalanıyor" olarak güncellendi. Sisteme biraz acil ihtiyacım var ama meraktan soruyorum. Bundan sonraki aşama ne olacak? Ürün hazırlandı mı demek bu?
E-Arşiv faturasını falan çıkartmışlardır muhtemelen. Bunda sonraki adım sistemi toplayıp kargoya vermeleri.

İlginç bir şekilde kargoya verilmiş. Üstelik Yurtiçi Kargo ile vermişler. Daha önce bunu yaşayan oldu mu? Kargo takibe tıkladığımda yurtiçi self servis ekranı açılıyor. Şu anlık hata veriyor ama sanırsam henüz teslim edilmediğinden. İtopya sadece UPS ve Net Kargo kullanıyor diye biliyordum.

İtoypadan hiçbir sorun yaşamadım kargosu ise konuma göre geç veya erken gelebilir olduğum konuma 2 3 günde geldi.
Evet evet bunu biliyorum. Sanırım yanlış anladınız. Yurtiçi Takip'e yönlendirdi şimdi fakat yanlış bilmiyorsam UPS ve Net Kargoyla çalışıyorlar. Yurtiçi kargodan da takip edemiyorum üstelik. İlginç.

Evet evet bunu biliyorum. Sanırım yanlış anladınız. Yurtiçi Takip'e yönlendirdi şimdi fakat yanlış bilmiyorsam UPS ve Net Kargoyla çalışıyorlar. Yurtiçi kargodan da takip edemiyorum üstelik. İlginç.
UPS kargo ile ilgili çok şikayet var. Kargo şirketini değiştirmiş olabilirler.

Bugün siparişi kargoya verilen bir kaç kişide yine aynı kargoyu kullanmışlar. Sanırım artık Yurtiçi Kargo kullanacaklar.

Geri
Yukarı