İtopya teknohayat-9 alınır mı?

20900 bandına geliyor işlemci düşürünce bir sıkıntı mı oldu acaba.
Parça kalitesi olarak teknohayat 9 dan iyi. TeknoHayat 9 da Gigabyte windforce kullanılmış sorunlu bir modeldi diye hatırlıyorum. Ayrıca kasa da değişmeli, değiştirince de 21K seviyesine çıkıyor. O yüzden DH eagle ı almak daha mantıklı. Bir de butce yetiyorsa SSD yi kioxia yapın.

Parça kalitesi olarak teknohayat 9'dan iyi. Teknohayat 9 da Gigabyte Windforce kullanılmış sorunlu bir modeldi diye hatırlıyorum. Ayrıca kasa da değişmeli, değiştirince de 21k seviyesine çıkıyor. O yüzden dh eagle ı almak daha mantıklı. Bir de bütçe yetiyorsa SSD'yi Kioxia yapın.

Bütçe maksimum o kadar daha üstüne çıkamıyorum alınmaması gereken bir sistem mi sıkıntı çıkartır mı illa.

Bütçe maksimum o kadar daha üstüne çıkamıyorum alınmaması gereken bir sistem mi sıkıntı çıkartır mı illa.
Teknohayat dan bahsediyorsanız kasası fena değil ama Psu ve SSD kötü. Ekran kartı modeli de pek iyi değil ama 4060ti fazla ısınan bir kart olmadığı için sorun olmaz. Bu fiyata daha iyisi var mı bilmiyorum ama alacaksanız da bütçeniz olduğu zaman iyi bir psu alıp o psu yu değiştirirseniz daha iyi olur.

Teknohayatdan bahsediyorsanız kasası fena değil ama PSU ve SSD kötü. Ekran kartı modeli de pek iyi değil ama 4060 Ti fazla ısınan bir kart olmadığı için sorun olmaz. Bu fiyata daha iyisi var mı bilmiyorum ama alacaksanız da bütçeniz olduğu zaman iyi bir PSU alıp o PSU'yu değiştirirseniz daha iyi olur.

Peki SSD ve PSU ne gibi arızalar çıkartır mesela patlama olur mu?

Peki SSD ve PSU ne gibi arızalar çıkartır mesela patlama olur mu?

Gum diye bir atom bombasi patlamasi olmaz. PSU bozulur, bozulursa. Nadiren baska bileseni bozabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı