İtopya'da 17999 TL'ye Gigabyte Aorus 15P KD

undispausnt

Decapat
Elimdeki halihazırda olan parayla laptop almak istiyorum ve İtopya'daki indirimi gördükten sonra fiyatının bu denli ucuz olması aklıma soru işareti getirdi.
Bilgisayarın linki: Gigabyte Aorus 15P KD
Bu bilgisayar neden bu kadar indirimde ve fiyatı ucuz ve bundan satın alırsam sorun çıkma olasılığı nedir?
Yalnızca bir bilgisayar satın alabilirim ve almışken en doğru kararı vermek istiyorum ve bu fırsat benim için kaçırılmayacak kadar iyi.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette stok birkaç saat öncesine kadar mevcuttu fakat maalesef bitmiş. Sanırım alamayacağım çünkü mağazalar yaşadığım şehirde değil ve mağaza olan şehirlerde tanıdıklarım yok.

hocam ben sipariş verdim ancak garantisi kafamı karıştırıyor. Gigabyte Türkiyenin web sitesine erişim yok. şikayet varda birsürü konu var. Aceba bunlar komple dükkanı kapatıp gidecek mi? ondan mı indirim oldu :)

Hocam ben sipariş verdim ancak garantisi kafamı karıştırıyor. Gigabyte Türkiye'nin web sitesine erişim yok. Şikayet varda bir sürü konu var. Acaba bunlar komple dükkanı kapatıp gidecek mi? Ondan mı indirim oldu :)

Yok hocam öyle bir şey olmaz şikayet var zaten bir şikayet sitesi olduğu için her şeyin şikayetini bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı