İtopya'dan aldığım ürünler siparişlerim bölümünde görünmüyor

Xxhamitxxx

Hectopat
İtopya.com'dan 4482 TL'lik toplama PC, monitör ve mousepad aldım kredi kartı ile. Banka parayı kesmiş görünüyor ama itopya.com üzerinde siparişlerim bölümünde görünmüyor. Sanki hiç alışveriş yapmamışım gibi. Başına daha önce böyle bir problem gelen var mı? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alacaksınız.

İtopya.com'dan 4482 TL'lik toplama PC, monitör ve mouse pad aldım kredi kartı ile. Banka parayı kesmiş görünüyor ama itopya.com üzerinde siparişlerim bölümünde görünmüyor. Sanki hiç alışveriş yapmamışım gibi. Başına daha önce böyle bir problem gelen var mı? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Hocam bende dün akşam bir monitör aldım fakat bugün sizinki gibi siparişim alınmamış gözüküyordu aldığınız parçalar elinize ulaştımı söyleyebilriseniz sevinirim.

Hocam bende dün akşam bir monitör aldım fakat bugün sizinki gibi siparişim alınmamış gözüküyordu aldığınız parçalar elinize ulaştımı söyleyebilriseniz sevinirim.
Evet geldi sende biraz beklersen helecektir insallah sıkıntı çekmezsin biraz sıkıntılı bir site yani sipariş veriyorsun siparşlerimde görünmüyor 3 5 gün bekle siparalerimdede çıkar

Yeni konular

Geri
Yukarı