İtopya'dan alınan HS65 kulaklık nasıl iade edilir?

İnternetten aldıysan kulaklık kulak içi değilse iade edersin. Hijyen deyip yalanlıyorlar genelde İtopya THH'ye göndertiyor ama sakın vazgeçme seve seve iade almak zorundalar.
Nasıl THH'ye göndertiyor? Ben itopyadan iade oluşturmak istiyorum 24 Mart - 31 Mart arası bir gün oluşturacağım.

İtopya'yı arayacaksınız ya da mağazaya gidip şansınızı deneyeceksiniz yapacak bir şey yok.
En yakın mağaza 500km.

Nasıl THH'ye göndertiyor? Ben İtopya'dan iade oluşturmak istiyorum 24 Mart - 31 Mart arası bir gün oluşturacağım.

Şöyle hocam kulak üstü kulaklıklarda hijyen olmasa bile hijyen deyip yasal hakkını hiçe sayıyorlar. Tüketici hakem heyetine giderim iade almazsanız hakkımı biliyorum vb şansınızı deneyebilirsiniz. Olmadı e-Devlet'den başvurun her türlü kazanıyorsunuz zaten.

@Rynesquik Hocam bir bakarmısınız.
Şöyle hocam kulak üstü kulaklıklarda hijyen olmasa bile hijyen deyip yasal hakkını hiçe sayıyorlar. Tüketici hakem heyetine giderim iade almazsanız hakkımı biliyorum vb şansınızı deneyebilirsiniz. Olmadı e-Devlet'den başvurun her türlü kazanıyorsunuz zaten.
14 Günlük iade süresi dolmadan önce THH'ye başvurmam lazım değil mi?

@Truvalıadam

Hocam mantıken thhde 14günlük süre olmaması lazım siz 14 gün içinde iade başvurmanız kafi. Fakat %100 emin değilim.
Hocam ben pazartesi günü İtopya'yı arayıp sorunumu anlatacağım. Sonra ne yapmam gerekiyor? @Rynesquik @Truvalıadam

Bu arada iade sebebine ne diyeyim? Ürün hiç kullanılmadı falan dersem inanmazlar kutusu açık çünkü.
Beğenmedim mi diyeyim yoksa ne diyeyim? @Rynesquik @Truvalıadam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı