İtopya'dan alınan sistemde hareket yok

Anladım fakat bayram zamanı çalışıyorlar mı? Bir veya iki hafta sonra taşınacağım en kısa sürede gelmesi önemli.

Dolandırılmaktan korkmuyorum. Taşınacağım bu yüzden gecikmeyi minimum olsun istiyorum. Müşteri hizmetini aradım fakat siparişlerimi kontrol edin diyerek kapattılar.

Bir tanıdığım Modart'ın sistemleri çıktıktan 2-3 gün içerisinde eline ulaştığını söyledi?
Bayramda çalıştıklarını sanmıyorum. Onlar çalışsa bile kargo firmaları çalışmayacaktır. Eğer acelen varsa feribotla falan ist'ye gelip elden teslim almayı talep edebilirsin. Sana biraz zor olur tabi ama onlarla önce bir konuşman gerek.

Arkadaş doğru bir bilgi paylaşmış. Ek olarak ellerine stok gelmezse seni arayıp muadil bir ürünle mi değiştirelim, iademi edelim diye sorabilirler. Ama dediğim gibi korkma büyük ihtimal ya bayram yoğunluğu yada parça bekliyorlardır.

Pazartesi gününden bu yana kadar arayıp sormaları gerekmiyor mu o zaman?

Bayramda çalıştıklarını sanmıyorum. Onlar çalışsa bile kargo firmaları çalışmayacaktır. Eğer acelen varsa feribotla falan ist'ye gelip elden teslim almayı talep edebilirsin. Sana biraz zor olur tabi ama onlarla önce bir konuşman gerek.

Arabam vs. yok bu yüzden gidip alsam dönüşü yapamayacağım.

1-5 iş günü diye zaten belirttikleri için teknik olarak yarın falan arayabilirler durum hakkında.

Yarın ben arasam ne olur sizce? Ne demeliyim? Güzel bir şekilde 2-3 gün önce problemimi söyledim ne zaman gelir diye ve taşınacağım eğer sistem taşınana kadar gelmezse sonra adresi değiştirebilir miyim diye sordum fakat "siparişinizi siparişlerim kısmından takip edin." diyerek yüzüme kapattılar.

Bir tanıdığım Modart'ın sistemleri çıktıktan 2-3 gün içerisinde eline ulaştığını söyledi?
Tanıdığına sevgiler, Modart "hazır" sistem, sen sistem topladıysan parça ve stok meselesi öne çıkar - hazır sistemlerde zaten stok mantığında hazırlanmıştır - üzerine 15 saniye düşünmen yeter.

Cumartesi verdiğin sipariş, iş günü olarak düz değerlendirirsek, saati belirtmemişsin, mesela 10'da vermişsen, 17'ye kadar çalışsa ekip, gelen parçaları anca toparlar.
Perşembe/Cuma ancak bilgi alınır mantıklı olarak herhangi bir ülkede, ciddi stok sistemi çalışmıyorlarsa büyük çapta.
Yarın ben arasam ne olur sizce? Ne demeliyim? Güzel bir şekilde 2-3 gün önce problemimi söyledim ne zaman gelir diye ve taşınacağım eğer sistem taşınana kadar gelmezse sonra adresi değiştirebilir miyim diye sordum fakat "siparişinizi siparişlerim kısmından takip edin." diyerek yüzüme kapattılar.
Arayıp ürün teslimatı için kargo yola çıkmadan haber verilmesini istiyorum, taşınmam gerekli ve adres değişikliği yapacağız demen gerek - ki bunu eposta olarak da belirt, elinde kapı gibi kanıtın olsun.

Tanıdığına sevgiler, ModArt "hazır" sistem, sen sistem topladıysan parça ve stok meselesi öne çıkar - hazır sistemlerde zaten stok mantığında hazırlanmıştır - üzerine 15 saniye düşünmen yeter.

Cumartesi verdiğin sipariş, iş günü olarak düz değerlendirirsek, saati belirtmemişsin, mesela 10'da vermişsen, 17'ye kadar çalışsa ekip, gelen parçaları anca toparlar.
Perşembe/Cuma ancak bilgi alınır mantıklı olarak herhangi bir ülkede, ciddi stok sistemi çalışmıyorlarsa büyük çapta.

Arayıp ürün teslimatı için kargo yola çıkmadan haber verilmesini istiyorum, taşınmam gerekli ve adres değişikliği yapacağız demen gerek - ki bunu e-posta olarak da belirt, elinde kapı gibi kanıtın olsun.

Sistem hazır sistem. Bu yüzden stok problemi bana saçma geliyor. Stok bitince zaten kapanması gerekmiyor mu? Mail attım fakat geri dönüş yapmadılar şimdi yeniden mi atsam yoksa yarın sabah müşteri hizmetleri açık olduğu zamanmı atsam kararsızım.

Sistem hazır sistem. Bu yüzden stok problemi bana saçma geliyor. Stok bitince zaten kapanması gerekmiyor mu? Mail attım fakat geri dönüş yapmadılar şimdi yeniden mi atsam yoksa yarın sabah müşteri hizmetleri açık olduğu zamanmı atsam kararsızım.
Yarın 10:30 civarı ara, sipariş numaranı belirt, hazır sistem olduğunu belirt, stok v.b durumlardan dolayı gecikmeleri olacaksa tarafına bildirmelerini rica et nazikçe ki onlar da sana nazikçe destek olsunlar.

Yarın 10:30 civarı ara, sipariş numaranı belirt, hazır sistem olduğunu belirt, stok vb durumlardan dolayı gecikmeleri olacaksa tarafına bildirmelerini rica et nazikçe ki onlar da sana nazikçe destek olsunlar.

Yarın geri dönüş yapayım o zaman sizlere, iyi akşamlar herkese. Konuda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Tabiki ara dostum, ne olacak parayı sen veriyorsun :) Efendi gibi sor durumunu cihazın, bilgi iste. Siparişim vardı, ürünü hızlı kargolama şansınız var mı gibisinden sor. Büyük ihtimal halledeceklerdir.

Yarın geri dönüş yapayım o zaman sizlere iyi akşamlar herkese. Konuda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Taşınacağın adres kesinse, onu da e-posta olarak atmayı unutma, sitede teslimat süresi bilgisi + Kurban Bayramı'na göre tarihi de az çok hesaplamalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı