İtopya'dan alınan sistemi nasıl garantiye gönderilir?

affan gunes

Hectopat
Daha fazla  
İtopydan sistem aldım ama drop yiyiorum anlamsızca nedenini bilmiyorum. Aynı bilgisayarı arkadaşımda aldı ama o yemedigini söylüyor, garantiye nasıl yollayabilirim?

İtopydan sistem aldım ama drop yiyiorum anlamsızca nedenini bilmiyorum aynı bilgisayarı arkadaşımda aldı ama o yemedigini söylüyor garantiye nasıl yollayabilirim?

FPS dropla ilgili konum. i3 13100F Arc A750 sistem Valorant'ta FPS düşmesi oluyor

İtopydan sistem aldım ama drop yiyiorum anlamsızca nedenini bilmiyorum. Aynı bilgisayarı arkadaşımda aldı ama o yemedigini söylüyor, garantiye nasıl yollayabilirim?

FPS dropla ilgili konum. i3 13100F Arc A750 sistem Valorant'ta FPS düşmesi oluyor

Yaşadıgım FPS düşmesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yaşadıgım FPS düşmesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İtopya'nın numarası var sitesinde veya giriş yap forum doldur sorununu yaz sana kod verecekler yurt içi ile göndereceksin bende vereceğim benimki farklı teknik sorun fakat ben ekran kartını yollamak istemiyorum nota eklersem sıkıntı olur mu onun içinde bana bir bilen kişi yardımı lazım.

İtopya'nın numarası var sitesinde veya giriş yap forum doldur sorununu yaz sana kod verecekler yurt içi ile göndereceksin bende vereceğim benimki farklı teknik sorun fakat ben ekran kartını yollamak istemiyorum nota eklersem sıkıntı olur mu onun içinde bana bir bilen kişi yardımı lazım.

Formu foldurdum gönderdim.
Bir geri dönüş olmadı aramadılar.

Formu foldurdum gönderdim.
Bir geri dönüş olmadı aramadılar.
Direkt aramalısın 0850 259 2696 aradığında telesekreter çıkacak hiçbir tuşa basma seni otomatik müşteri hizmetlerine yönlendiriyor buraya yazdığın gibi ona anlat derdini sana kod verecekler yurt içi kargo ile göndereceksin onlara

Geri
Yukarı