Çözüldü J2 Prime "Yetkisiz eylemler algılandı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emin Dmr

Centipat
Selam arkadaşlar, geçen gün bozulan telefonumun yerine 10 günlük bir J2 Prime aldım. Ancak telefon "yetkisiz eylemler algılandı" hatası veriyor ve bildirime basınca telefon yeniden başlayıp TWRP diye bir yer açılıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Selam arkadaşlar, geçen gün bozulan telefonumun yerine 10 günlük bir J2 Prime aldım. Ancak telefon "yetkisiz eylemler algılandı" hatası veriyor ve bildirime basınca telefon yeniden başlayıp TWRP diye bir yer açılıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Reboot bölümüne gir ve System olana bas.

Reboot bölümüne gir ve System olana bas.

Çözüm
Telefona root atılmış belli ki. Ondan dolayı sizi kurtarma yerine TWRP menüsüne atıyor. Cihazı bir kereliğine sıfırlayın eğer IMEI uçuyorsa telefoncunun ekstra ustalıkla yaptığı düzenbaz işlerinden biridir.

Muhtemelen öyle. Backup bölümünden efs ve modem kutucuklarını tikleyin, flash bellek takın, select Storage bölümünden USB belleği seçin ve alttaki oku sağa kaydırın. Bu işlem IMEI numarasını yedekleyecektir. Flash belleğe kaydedildi. Wipe bölümünü seçin ve format data bölümünü seçip yes deyin. Format atacaktır.

Muhtemelen öyle. Backup bölümünden efs ve modem kutucuklarını tikleyin, flash bellek takın, select Storage bölümünden USB belleği seçin ve alttaki oku sağa kaydırın. Bu işlem IMEI numarasını yedekleyecektir. Flash belleğe kaydedildi. Wipe bölümünü seçin ve format data bölümünü seçip yes deyin. Format atacaktır.
@Emin Dmr

Flash bellek derken? OTG ile mi? Normal SD kart mı?

Son düzenleme:

Cihazın IMEI veya yazılımsal işlem görmüş. Stock ROM çözer. Bir ara format at.

Yeni konular

Geri
Yukarı