Çözüldü James Donkey 710 mu yoksa 711 mi almalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi bu 2 kulaklık arasından birini tercih edeceğim fakat hangisini almam konusunda kararsız kaldım ve bu konuda sizden yardim istiyorum. Cevap olarak "eşek alınmaz" vs. yazacaklar hiç gelmesin eğer gelecekse de aynı fiyat bandında farklı bir kulaklık önersin. incehesap.comdan Gaming gecesi sırasında almayı planlıyorum o yüzden 160-200 bandında olursa daha iyi olur önereceğiniz kulaklıklar. Ama başka kulaklık önermek yerine 710 ve 711'in arasındaki farkları söylerseniz daha iyi olur benim açımdan. 3. seçeneğimde Gamepower Medusa.

Çözüm
Neden 711'i öneriyorsun 710'dan daha ön plana çıkan özellikleri neler?

Neden 711'i öneriyorsun 710'a göre öne çıkan özellikleri neler? Eğer ışıklandırma falan diyorsanız açıkçası ışık la falan bir işim yok hatta 710 ışıklı olmadığı için onu almayı planlıyordum bir ara.

Bu önerdiğin kulaklığın ne gibi artıları var neden bunu önerdin?

711'de 710'a göre basslar bir tık daha iyi diye duymuştum ve 710'da ekolayzır düzgün çalışmıyor arkadaşım bu ekolayzır yüzünden 710'u iade etmişti biraz daha üstüne koyup 712 aldı. Eğer ekolayzır falan umrumda değil arada bir şarkı dinlerim dersen 710 al. İlk yazdığım cevapta 710 ile 711 aynı fiyat demiştim hala İncehesap'ta ikisi de aynı fiyat değiştirmemişler.
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi bu 2 kulaklık arasından birini tercih edeceğim fakat hangisini almam konusunda kararsız kaldım ve bu konuda sizden yardim istiyorum. Cevap olarak "eşek alınmaz" vs. yazacaklar hiç gelmesin eğer gelecekse de aynı fiyat bandında farklı bir kulaklık önersin. incehesap.comdan Gaming gecesi sırasında almayı planlıyorum o yüzden 160-200 bandında olursa daha iyi olur önereceğiniz kulaklıklar. Ama başka kulaklık önermek yerine 710 ve 711'in arasındaki farkları söylerseniz daha iyi olur benim açımdan. 3. seçeneğimde Gamepower Medusa.
3'ü de birbirinden kötü, Gamepower medusa kullanıyorum taktığım andan itibaren başım ağrımaya başlıyor bu kadar rezillik olamaz ya. Aynısını James Donkey'de yaşıyor arkadaşım kullanıyor, başımı seviyorum ağrımasın diyorsanız hiçbirisi 200 TL'ye alacağınız bir kulak içi kulaklık daha mutlu eder.

2-3 gün önce 710 ve 711 aynı fiyata satılıyordu şu an öyle mi bilmiyorum ama içlerinden 711'i seçmenizi öneririm.
Neden 711 i öneriyorsun 710 dan daha ön plana çıkan özellikleri neler ?
711 tercih edin. İndirimlerde yakalarsanız 200 liradan fazla vermeyin.
Neden 711 i öneriyorsun 710 a göre öne çıkan özellikleri neler ? Eğer ışıklandırma falan diyorsanız açıkçası ışık la falan bi işim yok hatta 710 ışıklı olmadığı için onu almayı planlıyordum bi ara
Bu kulaklıkların ömrü fiyatı kadar. İmkanınız var ise Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA buna yönelin.
Bu önerdiğin kulaklığın ne gibi + ları var neden bunu önerdin ?

Son düzenleme:
Neden 711'i öneriyorsun 710'dan daha ön plana çıkan özellikleri neler?

Neden 711'i öneriyorsun 710'a göre öne çıkan özellikleri neler? Eğer ışıklandırma falan diyorsanız açıkçası ışık la falan bir işim yok hatta 710 ışıklı olmadığı için onu almayı planlıyordum bir ara.

Bu önerdiğin kulaklığın ne gibi artıları var neden bunu önerdin?

711'de 710'a göre basslar bir tık daha iyi diye duymuştum ve 710'da ekolayzır düzgün çalışmıyor arkadaşım bu ekolayzır yüzünden 710'u iade etmişti biraz daha üstüne koyup 712 aldı. Eğer ekolayzır falan umrumda değil arada bir şarkı dinlerim dersen 710 al. İlk yazdığım cevapta 710 ile 711 aynı fiyat demiştim hala İncehesap'ta ikisi de aynı fiyat değiştirmemişler.

Çözüm
Neden ? Biraz daha açıklar mısın ? Birde aynı fiyat bandında kulaklık önerirsen çok tatlı olur. Şimdiden söyleyeyim 800 tl üstüne koyup steel series artics 5 alamam.
Yuh! bende alamam. Öneremem bile.

Geri
Yukarı