James Donkey Epic E20 alınır mı?

cadde_acid

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1050 Ti (OC) | AMD Ryzen 5 5600 (O.C YAPILDI) | XPG 16GB RAM | ASUS Prime B450M-K II | 650W GAMEPOWER PSU | 1TB ASGARD SSD | KULE TİPİ SOĞUTUCU (Marka Bilmiyorum)
Meslek
Öğrenci
Monitör
James Donkey Epic E20 27" 0.5 ms Full HD Oyuncu Monitörü
James Donkey Epic E20 27" 0.5 ms Full HD oyuncu monitörü.

Normalde 4400 piyasasında dolanan bu monitör N11'de 4199 lira. Sorma sebebim İncehesap sitesinde cuma Gaming gecesinde indirime girecek olması. Uzun zamandır monitör almak istiyorum bütçemde çok iyi değil. Monitör olarak levono Legion R25-I30 alacaktım fakat biraz pahalı geldi ve şu an bu indirimde. İnternette güzel yorumlarını, videolarını gördüm. Ne dersiniz? Öneri olmadan sadece fikirlerinizi soruyorum, kullanan var mı, iyi mi, değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz genel olarak markanın ürünlerinden uzak durmanı tavsiye ederim. Özellikle kulaklıkları..

James Donkey Epic E20 27" 0.5 ms Full HD oyuncu monitörü.

Normalde 4400 piyasasında dolanan bu monitör N11'de 4199 lira. Sorma sebebim İncehesap sitesinde cuma Gaming gecesinde indirime girecek olması. Uzun zamandır monitör almak istiyorum bütçemde çok iyi değil. Monitör olarak levono Legion R25-I30 alacaktım fakat biraz pahalı geldi ve şu an bu indirimde. İnternette güzel yorumlarını, videolarını gördüm. Ne dersiniz? Öneri olmadan sadece fikirlerinizi soruyorum, kullanan var mı, iyi mi, değer mi?
satın aldım eğer gelirse güzel bi değerlendirme yazarım herkes için

Yeni konular

Geri
Yukarı