Jumper Ezbook 2 Ultrabook sizce alınır mı?

Aydakii

Hectopat
Daha fazla  
Merabalar arkadaşlar. Jumper Ezbook 2 Ultrabook Laptop ( Jumper Ezbook 2 Ultrabook Laptop )internete gezinirken karsıma çıktı tipi MacBook Air'a çok benziyor dıkatımı cektı. İnce hafif 14 inç plastık bi kasası var. 5 yıllık emektar laptopum sorunlar cıkartmaya basladı ( Casper CN serisi 2. nesil i5,8 GB RAM, 1 GB Nvidia GeForce 520M ) pili bitti cok isinıyor, adaptoru temassızlık yapıyor. Klavyede bazı tuslar basmıyor artık kafam attı degistirmek istiyorum ama oyle cok bütçem yok. Jumper'i görünce acaba alınır mı dedim. Bilgisayar muhendisligi kazandım bu sene okulda isimi görur mu? Programlama kod yazmada falan? Arada oyun oynuyorum Mafia 2, Simcity, Mount and Blade ya da bu gibi oyunları mınımum ayarlarda kaldırır mı? Atom islemciden bunları beklemek biraz hayal gibi ama yine de sizin fikrinizi sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı