Jungle taktikleri

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar top LAN'e mainim. Olaf, Jax, Hecarim, ww, Amumu gibi orman karakterini oynuyorum. Ama ne zaman ormana geçsem yampirileri alıyorum. Ejderleri alıyorum. Ama bir anda bakıyorum karşı Jungle'nin gerisine düşmüşüm kill ve Level konusunda özellikle. Ben Jungle oynamak istiyorum, nasıl düzeltebilirim yardımcı olup taktik verir misiniz? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
(Ayriyeten tek/çiftte bronz2'yim burada takılıp kaldım buna da tavsiye yollarsanız iyi olur :( )

Arkadaşlar top LAN'e mainim. Olaf, Jax, Hecarim, ww, Amumu gibi orman karakterini oynuyorum. Ama ne zaman ormana geçsem yampirileri alıyorum. Ejderleri alıyorum. Ama bir anda bakıyorum karşı Jungle'nin gerisine düşmüşüm kill ve Level konusunda özellikle. Ben Jungle oynamak istiyorum, nasıl düzeltebilirim yardımcı olup taktik verir misiniz? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
(Ayriyeten tek/çiftte bronz2'yim burada takılıp kaldım buna da tavsiye yollarsanız iyi olur :( )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun bilgin yoksa ormanı önermem.

Bazı karakterler ile kendin taşırsın. Mesela Olaf bunlardan biri. Olaf oynuyorsan kendine yatırım yapman gerek. Kampların her çıktığında tekrar kesmen gerek baskın atmana gerek yok denk gelirse tabii ki gideceksin. Tabi taşıyabilmek için Hero'nun limitlerini de öğrenmen gerek. Oynadıkça alışılır bu tarz şeylere.
İşte o bilgiyi nasıl halledeceğim?

Oynamadan olmuyor. Daha çok oynaman gerek.

Görüş üstünlüğünü al. Rakip ormancıyı gördüğün an takım arkadaşlarını uyar. Çarpı etkili kullan her şeye atıp durma. Attığın baskınlar etkili olsun zaman kaybetme. Takımında taşıma potansiyeli yüksek kim varsa ona oyna.
Görüş üstünlüğünü nasıl alırım? Bir de bronz 2 11lp den nasıl çıkabilirim ilk hedefim bronz1.

Düşük ligdeysen Olaf tarzı kolay farmlayan karakterler al. Full orman clearlamaya çalış. Yaratıkları olduğu yerde değil her zaman gideceğin yöne doğru kitelayarak kes. Zamanla gelişirsin.

Görüş üstünlüğünü nasıl alırım? Bir de bronz 2 11lpden nasıl çıkabilirim ilk hedefim bronz1.

Bronz eloda totem atan olmayacağı için kırmızı lens almana gerek yok fakat ileriki ranklarda alman gerekecek. Rakiplerin totem atmış olabileceği yerleri lens ile temizlemen gerek. Ardından kendi kontrol totemini atacaksın. Mesela ejder çıkacak. Ejderde de bir savaş dönecek haliyle. Ejder çıkmadan 1 dakika gibi bir süre kala veya 30 saniye, ejderin etrafındaki temizleyebildiğin kadar fazla çalıyı temizlemelisin. Rakibinin gelebileceği yerlere görüş atmalısın. Support ile birlikte oyuna girersen çok daha rahat edersin görüş açısından. Görüş olmayan yerde fight genelde kaybedilir.
:D onca nerften sonra Olaf mı? :D

Oyunun en bozuk şampiyonlarından biri hala. Ayrıca bronz eloda ne kadar nerf yediğinin çok fark edeceğini sanmıyorum. Daha az hata yapan kazanıyor o ligde doğru yapan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı