Jvaper likit tavsiyesi

Meyveden ziyade pastane tatları benim her zaman daha çok hoşuma gitmiştir bu yüzden cookie öneririm. Hatta dinner lady alırsan daha iyi olabilir tabi cookie'de karar kıldıysan sen bilirsin. Bitince dinner lady alırsın istersen ama cidden öneririm. Limon kek.

Meyveden ziyade pastane tatları benim her zaman daha çok hoşuma gitmiştir bu yüzden cookie öneririm. Hatta dinner lady alırsan daha iyi olabilir tabii Cookie'de karar kıldıysan sen bilirsin. Bitince dinner lady alırsın istersen ama cidden öneririm. Limon kek.

Çok teşekkür ederim ustam deneyeceğim 🙏

Meyveden ziyade pastane tatları benim her zaman daha çok hoşuma gitmiştir bu yüzden cookie öneririm. Hatta dinner lady alırsan daha iyi olabilir tabii Cookie'de karar kıldıysan sen bilirsin. Bitince dinner lady alırsın istersen ama cidden öneririm. Limon kek.

Önerebileceginiz başka aroma var mıdır hocam çeşit çeşit almak istiyorum.

Yıllar sonra tekrar daha yeni elektronik kullanmaya başladım 1 aydır falan. Ama hala tadı aklımda olan limon keki en başta öneririm sen anla tadını. Daha başka dediğim gibi ben de bilemiyorum ama ben ilk pastane tadlarını severim. Sonrasında muzdur, çilektir falan. Ha bir de cicibebeli de denemek istiyorum ama bir dahaki sefere artık. Discordun varsa ekle istersen her siparişi geçtiğimde sana da öneririm sen de bana önerirsin falan 😁 Mentollü falan pek sarmıyor beni seni bilemem ama. Orman meyveli olanlar da güzeldir gayet.

bir de senden ricam sipariş ettiysen nasıl oldu bana söyler misin? Aynı siteden yarım saat önce falan sipariş ettim hala ödeme bekleniyor diyor bilen bir kişiye sordum merak etmeyim güvenilirdir dedi ama yarına falan göreceğiz.

Yıllar sonra tekrar daha yeni elektronik kullanmaya başladım 1 aydır falan. Ama hala tadı aklımda olan limon keki en başta öneririm sen anla tadını. Daha başka dediğim gibi ben de bilemiyorum ama ben ilk pastane tadlarını severim. Sonrasında muzdur, çilektir falan. Ha bir de cicibebeli de denemek istiyorum ama bir dahaki sefere artık. Discord'un varsa ekle istersen her siparişi geçtiğimde sana da öneririm sen de bana önerirsin falan 😁 mentollü falan pek sarmıyor beni seni bilemem ama. Orman meyveli olanlar da güzeldir gayet.

Bir de senden ricam sipariş ettiysen nasıl oldu bana söyler misin? Aynı siteden yarım saat önce falan sipariş ettim hala ödeme bekleniyor diyor bilen bir kişiye sordum merak etmeyim güvenilirdir dedi ama yarına falan göreceğiz.

shell0458 ekleyin durumu aciklayayim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı