Kabasakal Steam CD key konusunda güvenilir mi?

dante sparda

Picopat
Daha fazla  
Pek çok konu açılmıştır eminim ama emin olamadım siteye girip baktığımda Mortal Kombat 11'in 80 lira civarı olduğunu gördüm. 900 TL'lik God of War 300 TL civarıydı veya WWE 2K playgrounds oyunu normalde 1500 TL civarıyken 60 TL olarak gözüküyordu indirimli halleri. Ayrıca piyasada minimum 240 TL civarına satılan Valorant 1250 VP (Valorant'ın kendisinde 250 TL) Kabasakal'da indirimli olarak 225 TL'ye satılıyor. Bu fiyatlar bana anormal derecede ucuz geldi. Steam hesabı satıyorlardır diyeceğim ama Steam CD key olarak verilir yazmışlar ilana (Mortal Kombat 11). Mortal Kombat 11 ilanının resmini bıraktım eğer gerçekten CD key olarak veriyorlarsa oyunları veya VP, RP vb epinleri gerçekten sorunsuz veriyorlarsa çok iyi ama emin olamadım. Normalde internette ucuza Minecraft arıyordum Kabasakal'da Minecraft Java+Bedrock paketini 300 lira civarına satan bir ilan gördüm (normal orijinal paket 510 TL falan).

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-13 095930.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-13 095930.png
    288,2 KB · Görüntüleme: 44
Şu ana kadar alışveriş yapmasamda CD key konusunda kabasakal piyasadaki güvenilir satıcılardan.

Kabasakal'ın kendisi satıyorsa güvenilir. Bana da satın aldığım key hemen gelmişti. Ben de GoW almıştım.

Resimdeki ilanda MK11 satan satıcı kabasakalın kendisi mi?

Şu ana kadar alışveriş yapmasamda CD key konusunda kabasakal piyasadaki güvenilir satıcılardan.

Hocam vallahi 1500-800-1100 ve 500 TL üstü oyunları 100-200 TL altı fiyatlara Steam CD key olarak satıldığını görünce bir an tuhafıma gitti o yüzden emin olamadım.

Geçen gün Callisto Protocol sipariş ettim anında gönderdiler oyun keyini problem yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı