Kablonet iyi midir?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 4B

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Gaziantep'te oturuyoruz. Türk Telekom internet vardı, iptal etmeye karar verdik. Ne Tivibu düzgün çalışıyordu ne de internet. Kablonet "efsane Kampanya" diye bir şey varmış, 100 mbs internet, ev telefonu, film kanalları vs. fiyatı da çok uygun. Peki Kablonet kullananlar memnun mudur? Alınmalı mı ve ping değerleri falan nasıl olur? Türk Telekom'da ping oyunlarda 80'den aşağı düşmüyor. Modemleri iyi mi? Veya başka hangi tarifeleri önerirsiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'nin en iyi ISS'si. Hiç düşünmeden geçebilirsiniz. Ping değerlerinde de sorun yaşatmayacaktır. Verdikleri modemler iyi değil, özellikle WiFi performansı olarak. Fakat bu büyük bir problem değil, iyi bir router alıp çözebilirsiniz.

İyidir, hoştur. Yeni evimde alt yapı olsa hiç düşünmeden yine alırım. Verdikleri yeni modemler kalitesiz. Docsis 3.0 ve üzeri iyi bir modem almanızda fayda var.

Gaziantep'te oturuyoruz. Türk Telekom internet vardı, iptal etmeye karar verdik. Ne Tivibu düzgün çalışıyordu ne de internet. Kablonet "efsane Kampanya" diye bir şey varmış, 100 mbs internet, ev telefonu, film kanalları vs. fiyatı da çok uygun. Peki Kablonet kullananlar memnun mudur? Alınmalı mı ve ping değerleri falan nasıl olur? Türk Telekom'da ping oyunlarda 80'den aşağı düşmüyor. Modemleri iyi mi? Veya başka hangi tarifeleri önerirsiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Hiç düşünmeden Kablonet'e geçin.

Ben kullanıyorum ve memnunum, bir sıkıntım olduğu zaman ise arıyorum, istediğim saatte gelip çözüyorlar ama bazen mahallede ışıklar yandığı zaman indirme hızı 3-4 MB/S'lere kadar düşüyor (normalde 10-20 MB/S'lerde).

Şimdiden teşekkürler.
3 Yıldır kullanıyorum çok güzel ve hızlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı