Kablonet Tarife Önerisi

TR_Asker

Kilopat
Öncelikle merhaba, ben sanırım Kasım aylarında yine forumda konu açmış biri olarak tekrar bir internet servisi konusunda konu açıyorum.

Şimdi sorum Kasım ayında 16 Mbps hız ile sınırsız bir paket sunan bana Kablonet, aşağıdaki kampanya gibi aynı televizyon paketi ile 75.99 TL gibi bir fiyat sundu. O zaman sorduğumda bazı arkadaşlar eski tarifem olan 25 Mbps 150 GB AKN'ye devam etmemi, zaten AKN kalkacak 25 GB sınırsız olur demişti. Bazıları da sınırsız bir internet olacağı için 16 Mbps yeterli demişti. Ben AKN kalkacak, kota olacak diye okuduğum, duyduğum şeylerden dolayı çok istemeyerek aslında 16 Mbps sınırsız tarifeye geçtim.

Bugün başka bir yerde gözüme çarpan kampanyayı sizlere sormak istiyorum. 2019 yılı itibariyle Kablonet, mevcut müşterilere bana da aynı isimle vermiş olduğu kampanya yüz güldüren kampanyayı 2019 edition ile 100 Mbps'e kadar akıllı sınırsız adı altında aynı fiyattan veriyor. Ve bana 2019'da fiyatlar artacak, şimdiden bir sözleşme yapalım demelerine rağmen, bu kampanyaya rastladım. Kablonet'i arayıp konuştuğumda 81 TL'ye geçebileceğimi söylediler. Sizce ben bu tarife ye geçmeli miyim? Cevaplayıp yardımcı olursanız çok sevinirim.
Akıllı Sınırsızdan kasıt aslında tam olarak bu;
00.00-19.00 arasi hiz 100Mbit, 19.00-23.59 arasi 25Mbit’e dusuyor. Kota yok.
Mevcut Müşterilere Özel <br>100'ünüzü Güldüren Kampanyası | Kablo

Son düzenleyen: Moderatör:
25Mbps download, 2Mbps upload hızına sahip, kotasız ve AKK'sız (24 ay taahhütlü) kampanyadaydım (2 ay önce ve AKK'nin kaldırılması henüz uygulanmadığı zaman) ve 85,99 TL ödüyordum.

2-3 gün önce, 100'ünüzü güldüren kampanyaya geçtim (24 ay taahhütlü). Kampanya: 100Mbps (saat 19:00-00:00 arasında 25Mbps) 5Mbps upload hızına sahip ve kotasız + KabloTV Üst Paket + KabloTV Altın Sinema Paketi var. TV'yi bugün bağladılar, çok memnunum. Fiyat olarak da 89,99 TL ödüyorum. Yani +4 TL'ye hem DL ve UP hızım arttı hem de evime TV (sinema, belgesel v.b.) geldi.

Sana 81 TL teklif etmişler. Dolayısıyla, kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada 19:00-00:00 arasındaki hız düşüşü konusunda kafanda bir endişe olmasın. Modeme reset atmadan, ping v.b. çıkartmadan düşürüyorlar. Gece 00:00'ı geçtiği andan itibaren, tekrardan 100Mbps'e çıkıyor. Upload hızı ise her saat sabit; 5Mbps.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı