Kablosuz bir klavyeyi kablolu olarak kullanmak

Zeytinn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, internette gördüğüm klavyenin kablosuzu nedenini bilmiyorum fakat kablolusundan daha ucuz.
Eğer klavyeyi alırsam yine de kablolu bir şekilde kullanmak istiyorum kablosuza göre daha güvenilir ve hızlı olacağını düşündüğüm için.
Sizce klavye kablosuz olarak tasarlandığı için kablo ile bağlarsam kablolu bir klavyeye göre hızında bir fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, internette gördüğüm klavyenin kablosuzu nedenini bilmiyorum fakat kablolusundan daha ucuz.
Eğer klavyeyi alırsam yine de kablolu bir şekilde kullanmak istiyorum kablosuza göre daha güvenilir ve hızlı olacağını düşündüğüm için.
Sizce klavye kablosuz olarak tasarlandığı için kablo ile bağlarsam kablolu bir klavyeye göre hızında bir fark olur mu?

Klavye kasaya bir metreden daha doğrusu alıcısını doğrudan görüyor ve bir metreden uzak değilse sorun olmaz.
Ama oyuncular için kablolu klavye daha iyi oluyor oyun için söylemiyorum bunu.
Kablosuz bir klavyeyi kablolu kullanmak mümkün değil bazı ASUS klavyeler her iki türlüde kullanılabiliyor onlar hariç.

Nejat dayı gereken bilgileri vermiştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: İzlemedim bu arada, adama güvenim sonsuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı