Alıcı Kablosuz klavye ve mouse arıyorum

deleted

Megapat
Klavye kablolu da olabilir, karar veremedim. Mouse kablosuz olmali.

Klavyede aradiklarim:
  • Tercihen TKL veya %60/%65,
  • Kesinlikle mekanik,
  • Tercihen brown Switch,
  • Yine tercihen sarji uzun giden bir model.
Farede aradiklarim:
  • Tercihen sarjli,
  • Kesinlikle simetrik veya solda tutusta rahatsiz etmeyen,
  • Tercihen kucuk, Viper Mini tarzinda,
  • Palm/claw tutus tarzinda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Kemove DK61 -beyaz stabilizerli yeni sürüm- mevcut.
  • 3000 mA dev bir batarya,
  • Pre-lubed stabilizerler ve pre-lubed Gateron brown switchler,
  • Win/MAC OS için farklı profiller,
  • Hot-swappable soket (İstediğiniz switchi takmanıza imkan sunuyor, hem 3 pin hem 5 pin.),
  • Double shot PBT keycapler,
  • Klavyeye kaydedilebilen 3 adet hafıza,
  • 3 adet cihaza aynı anda bağlanıp birbirine geçiş yapabilme,
  • Bluetooth 5 gibi özelliklere sahip bir cihaz.
İçine çınlamayı önlemek için "sound dampening foam" denilen malzemeden de var. Sıfır fiyatına ve yorumlarına/incelemelerine Amazon'dan ulaşabilirsiniz:

Yanında isterseniz istediğiniz miktarda Bluetooth 5 adaptör + 30 tane Gateron red switch verebilirim. Düşünürseniz fiyatta anlaşabiliriz.

@deleted elimde Razer Viper Ultimate var size uyarsa 14 ay garanti devam ediyor vatandan aldım bana uymadı elime değiştiriceğim düşünürseniz yardımcı olurum fiyat kriterleriniz nedir?

@EmirhanTr82 Ürünü araştırdım, hoşuma gitti. Mouse kısmına ayıracağım 1000TL gibi bir bütçem vardı, daha detaylı bir şekilde özel olarak konuşabiliriz isterseniz.

@Ali Pınar Bu ürün de hoşuma gitti. Tek çekincem beyaz olması ama görünüşe pek önem veren biri de değilim. Detaylı bir şekilde Discord üzerinden konuşabiliriz yine.

@EmirhanTr82 ürünü araştırdım, hoşuma gitti. Mouse kısmına ayıracağım 1000TL gibi bir bütçem vardı, daha detaylı bir şekilde özel olarak konuşabiliriz isterseniz.

@Ali Pınar bu ürün de hoşuma gitti. Tek çekincem beyaz olması ama görünüşe pek önem veren biri de değilim. Detaylı bir şekilde Discord üzerinden konuşabiliriz yine.

Tamamdır konuşalım DC isminizi alayim.

@Ali Pınar Bu ürün de hoşuma gitti. Tek çekincem beyaz olması ama görünüşe pek önem veren biri de değilim. Detaylı bir şekilde Discord üzerinden konuşabiliriz yine.
Tamamdır, SamiGuiness nickiyle DC'den arkadaşlık isteği gönderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı