Kablosuz modem internetine bağlanılmıyor

ek0fresh

Hectopat
Arkadaşlar selam evime az önce Türk Telekom fiber bağlattım ama bilgisayarımdan internete bağlanamıyorum. İnternet salonda benim odam yan odada. Bilgisayarım da masaüstü. Ek bir parça falan mı almak gerekiyor. Bunun çözümü nedir acaba? Anakartım.
ASUS ROG STRIX B550-A Gaming 5100MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI DP ATX anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bilgisayarın Wi-Fi'si üzerinden bağlanıyorsunuz değil mi? Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız. Fiber modemler Wi-Fi 6 teknolojisini kullanıyor. Bilgisayarınızın Wi-Fi kartı büyük ihtimalle Wi-Fi 5 destekliyordur. Mavi ekran hatası bile verebiliyor fiber Wi-Fi'ya bağlanmak istendiğinde. Wi-Fi kartının driverını güncelleyin. Büyük ihtimalle bağlanır. Ancak istenilen hızı alamayabilirsiniz.

Arkadaşlar selam evime az önce Türk Telekom fiber bağlattım ama bilgisayarımdan internete bağlanamıyorum. İnternet salonda benim odam yan odada. Bilgisayarım da masaüstü. Ek bir parça falan mı almak gerekiyor. Bunun çözümü nedir acaba? Anakartım.
ASUS ROG STRIX B550-A Gaming 5100MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI DP ATX anakart.
Önce MH aradınız mı?

Arkadaşlar çok teşekkür ederim sorun çözüldü kablo çektik kablo gizleyici kanallar ile hem performanstan kaybetmemek için hem de görüntü kirliliği olmasın diye iyi geceler konu kilit.

Yeni konular

Geri
Yukarı