Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
3500

juggernautdrivex

Hectopat
Max 3500 TL bütçe ayırmayı planlıyorum kablo karışıklığından aşırı derecede bıktım FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum örnek Valorant CS:GO gibi vb. MMO vb. ses kasması iyi düşük gecikmeli rahat komforlu fiyat performans sadece oyunla sınırlı değil tabii ayrıca müzik dinlemek ve film izlemek içinde uygun olması bir tık daha iyi aldıktan sonra dönüp arkama keşke şunu mu alsaydım demeyeceğim bir kablosuz oyuncu kulaklığı arıyorum. Şu an kullandığım kulaklık Razer Kraken V3 hypersense THX programını da satın aldım ama alışamadım doğrusu. Ayrıca bütçe üstünde kesinlikle değecekse sınırlama kalkabilir kesinlikle bütçe konusunda. Daha önce kullandığım kulaklıklar Logitech G432 7.1 kablolu HyperX Cloud ll 7.1 kablolu ve güncelde kullandığım Razer Kraken V3 hypersense. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar hemen bugün satın alacağım.

Son düzenleme:
Onda kararsız kaldım nedense ürünü çok gömüyorlar sesi az şöyle böyle şeklinde. Almışken arkama bir daha bakta istemiyorum açıkçası öneriyi neye göre yapmıştınız? Hangi özelliklere vb şeylere göre.

Nasıl deneyimleriniz.
Kullanmadığım bir ürün. Nasıl deneyim edineyim? @BerkayZ87

Yeni konular

Geri
Yukarı