Kablosuz ve mekanik olmayan klavye önerisi

MatlıcanPusakka

Centipat
Daha fazla  
Merhaba istediğim klavyeyi bir türlü bulamadım.

-Standart boyutta.
-Işıklandırması olan.
-Kablosuz.
-Mekanik olmamalı, gece evdekileri rahatsız ediyor.

Çok bir şey istemiyorum bence ama nedense hiçbir üreticide bu özellikleri sağlayabilen bir klavye bulamadım 🆘

Merhaba istediğim klavyeyi bir türlü bulamadım.

-Standart boyutta.
-Işıklandırması olan.
-Kablosuz.
-Mekanik olmamalı, gece evdekileri rahatsız ediyor.

Çok bir şey istemiyorum bence ama nedense hiçbir üreticide bu özellikleri sağlayabilen bir klavye bulamadım 🆘
Aynı durumdayım 😀 Belki tek ekstra isteğim iki cihaz arası geçişe izin vermesidir.

Bütçeniz nedir? Klavye ne için kullanılacak? Sessiz mekanik klavye düşünmez misiniz?
bütçe sorun değil yeterki istediğim tarz klavye bulabiliyim.

standart klavyeler kadar sessiz bir mekanik klavyeye hayır demem daha önce red switch aldım evde bir dövmedikleri kaldı 😄

klavyelere bakıyorum aydınlatma istersen illa gaming kategorisine sokuyor onlarda da hepsi kablolu oluyor. tam istediğim gibi klavye buldum diyorum ya incecik laptop klavyesi gibi oluyor yada %60 klavyelerden oluyor çıldırmalık bir durum 😄

Aynı durumdayım 😀 Belki tek ekstra isteğim iki cihaz arası geçişe izin vermesidir.
ben tek cihazda kullanıcam. bulabilirseniz haber verin lütfen

bütçe sorun değil yeterki istediğim tarz klavye bulabiliyim.

standart klavyeler kadar sessiz bir mekanik klavyeye hayır demem daha önce red switch aldım evde bir dövmedikleri kaldı 😄

klavyelere bakıyorum aydınlatma istersen illa gaming kategorisine sokuyor onlarda da hepsi kablolu oluyor. tam istediğim gibi klavye buldum diyorum ya incecik laptop klavyesi gibi oluyor yada %60 klavyelerden oluyor çıldırmalık bir durum 😄

ben tek cihazda kullanıcam. bulabilirseniz haber verin lütfen
Black switch'ler bayağı sessiz. @Yağız Özel aynısının 87 tuşlu versiyonunu kullanıyor. İsterseniz ses testini atar size.

Black switch'ler bayağı sessiz. @Yağız Özel aynısının 87 tuşlu versiyonunu kullanıyor. İsterseniz ses testini atar size.
Benim 5108B'de purple switch var, 5087B'de jelly black yani linkteki switchler var, black switchler cidden sessiz ve tok, elimde ek olarak Akko V3 sarı switchler de var onlardan bile sessiz. Ekstra olarak söyleyeyim switchlere bastığınız pek anlaşılmıyor. Ben normalde red switch seven biriyim, black switchleri beğenmedim, purple switchlere bayıldım resmen. Sesi orta ve hissiyati güzel, klavyeye basıyorum dedirtiyor ve tok.
İndirimde almanızı tavsiye ederim max ederi 3K.

5108B'de purple switch var, 5087B'de jelly Black yani linkteki switchler var, Black switchler cidden sessiz, elimde ek olarak Akko V3 sarı switchler de var onlardan bile sessiz. Switchlere bastığınız pek anlaşılmıyor. Ben normalde red switch seven biriyim, Black switchleri beğenmedim, purple switchlere bayıldım resmen. Sesi orta ve hissiyati güzel, klavyeye basıyorum dedirtiyor ve tok.

Attığım linkte jöle siyah yazıyor ya?

Attığım linkte jöle siyah yazıyor ya?
Benimkini kast etmiştim :D. 2 seçenek var 5108B için, biri purple diğeri black. Düzeltiyim bari de yanlış anlaşılmasın.
Benimkini kast etmiştim :D. 2 seçenek var 5108B için, biri purple diğeri black. Düzeltiyim bari de yanlış anlaşılmasın.
Ah bu arada belirteyim purple switch geceleri yan odada abim yatıyor onu uyandırmıyor, sadece yan odaya bir tık ses gidiyor. Black switchler ise gece kimseyi rahatsız etmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı