Kaçan kediyi başka biri sahiplenip vermez ise ne yapılmalı?

Nasıl nereden bilecekler ? Vete gidip mikroçipi okutalım madem dediklerinde ne olacak ?

Ne olacak kediyi kendim alacağım, gerekirse çağırırım 3-5 kişiyi. Kendisi çip taktırmadıysa o hayvan benimdir. Oldu canım hayvan evden, işyerinden kaçsın bulan kimse onun olsun.

Çip yasası çıkmadan önce öyle mi yapıyorsunuz? Çaldı birisi köpeğini artık onun oldu ne de olsa çip yoktu eskiden kim hak iddia edecek.

Ne olacak kediyi kendim alacağım, gerekirse çağırırım 3-5 kişiyi. Kendisi çip taktırmadıysa o hayvan benimdir. Oldu canım hayvan evden, işyerinden kaçsın bulan kimse onun olsun.

Çip yasası çıkmadan önce öyle mi yapıyorsunuz? Çaldı birisi köpeğini artık onun oldu ne de olsa çip yoktu eskiden kim hak iddia edecek.
Onu demek istemiyorum, siz çip var kim nereden bilecek ki dediniz ona istinaden söyledim. O çipi okutuyorsun sonuçta. Dİğer türlü tabi ki canın senin olduğunu bir fotoğrafla bile ıspatlaman sana ait olduğu anlamına gelir zaten. Sonrasında olayı nasıl çözersen çöz orası artık taraflara kalmış bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı