Kadın, tacizcinin telefonunu parçaladı

Bazen keşke şöyle bir olay yakalasam da içimdeki tüm siniri oradan çıkarsam diyorum. Sınır dışı edilmek için daha ne yapmaları lazım acaba.

Bu tür olaylar zaten vardı. Ama bir şahıs, şöyle bir açıklama yapınca, bu olaylar daha çok arttı. :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@DjKedi aslında bu kadının bunu yapmasıyla birçok kadın kendinde bu cesareti bulabilir. Bundan sonra tacizci sapıkların telefonu parçalandı şeklinde haberler görebiliriz.

Aynen öyle, zaten bu noktaya gelinme sebebi sessizlik, düşün ilk video çeken insanı dövselerdi diğerleri korkardı, fakat ilk video çekenler "acaba biri bizi döver mi" korkusuyla videoya çekti baktılar tepki yok biraz daha açıktan çektiler, yine tepki yok derken artık işin bokunu çıkardırlar. Şimdi bu hanımefendi kırdı, öbür tarafta birini dövdüler, böyle böyle bu havyanlar eğitilecek. Bu yüzden bu tepki verenlere yalnız olmadıklarını göstermek, desteklemek lazım ki iki gün sonra bir kadın tepki verecekken acaba insanlar yanımda durmaz başıma bir iş gelir mi diye korkmasın, ben bu hayvana tepki gösterirsem insanlar beni destekler bir şey olmaz diye kendinden emin bir şekilde bu hayvanlara gerektiği dersi versin.

Not: Kadınları gizlice video çekenlere açık açık hayvan dememi ırkçılıkla bağdaştıracak çıkarsa ona da hayvan derim şimdiden söyleyeyim sonra niye hakaret ettin demeyin.

@DjKedi bunlar yakalanıyor, sonra sınır dışı ediliyor. Hükümetin bir şey yaptığı yok, halkın bir şey yapması kaçınılmazdı zaten. Herkesin namusu ve ilfeti var, namus ve ilfet için gerekirse ölen bir milletiz.

Geri
Yukarı