Kafa Ayarı #14 – Sosyal Medya ve İnternet Tuzakları

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Kafa Ayarı #14 – Sosyal Medya ve İnternet Tuzakları Phishing nedir, kim kimi, nasıl oltaya getirir? Kafa Ayarı #14 – Sosyal Medya ve İnternet...
xx6XAFB53sI

Daha fazlası...

Çok faydalı konu(y) Ben hariç (Bir kaç ay önce dersimi aldım) Balıklama her Siteye dalmamalı, olur olmaz linkleri tıklamamalı, olur olmaz kişi ile arkadaş olmamalıyız.

''Recep bey'' tükenmez neşesini neye borçlu acaba?

Zaten genel de bilgili kullanıcılar bunlara aldanmaz. Şimdi ise Steam kaçakları başladı. Benim takas kilitli şu adreste hesabını girip bana istek yolla diye mesaj yolluyorlar Steam'de. Ancak bu konuda bilgisiz insanlar için çok iyi hesap çalma yöntemi. @er36po umarım bir daha yaşamazsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinizin de enerjisi muhteşem. Keyifle izlediğim bir kafa ayarı bölümüydü. Yüzünüz hep gülsün sayın abiler. :)

Zaten genelde bilgili kullanıcılar bunlara aldanmaz. Şimdi ise Steam kaçakları başladı. Benim takas kilitli şu adreste hesabını girip bana istek yolla diye mesaj yolluyorlar Steam'de. Ancak bu konuda bilgisiz insanlar için çok iyi hesap çalma yöntemi. @er36po umarım birdaha yaşamazsın :)
Bazen bilgili olmakta yeterli olmuyor dostum. İnsanın o anda merakına veya boşluğuna denk gelebiliyor.

Umarım sende yaşamazsın.:)

Bazen bilgili olmak'ta yeterli olmuyor dostum, İnsanın o anda merakına veya boşluğuna denk gelebiliyor.

Umarım sende yaşamazsın.:)
Dediğiniz gerçekten doğru. Kimi zaman insanın öyle bir dalgınlığına denk geliyor ki insan bilmediği şeylere bile tıklıyor. Korkunçlu karı ne güne duruyor :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı