Kafa Ayarı #18 – Türkiye’de İnternet Kafeler

Ben de bir anımı anlatayım : Zamanında ben daha 10-12 yaşlarımdaydım ve mahallede 1 internet kafe vardı ve bütün çocuklar orada toplanırdı. Ben de kendimi Need For Speed'de üstüme tanımıyorum dedim ve ardından çoğu bana iddia yapmıştı ve hepsini bir güzel bir şekilde yenip kabul ettirmiştim. O gün bugündür beni mahallede Need For Speed'ci diye biliyorlar :D
Ne varsa eskilerde var. Düşük, orta, üst düzey arabaları sonuna kadar modifıye bir başka zevk. Şimdi Need for speed-di yerle bir etmişler.

Ne varsa eskilerde var. Düşük, orta, üst düzey arabaları sonuna kadar modifıye bir başka zevk. Şimdi Need for speed-di yerle bir etmişler.
Aynen fikrinize katılıyorum. Bana göre NFS Carbon'dan sonra oyun içi özgürlükler kısıtlandı ve sadece yarışa bağlı oldu. Ama her NFS UG2'de şöyle bir acemilik var ki : Bütün parçaları takarlar, ama oysa ki Speed vb.. şeyleri arttıran parçaları takmak daha doğru :)

Merhaba;

Kafa Ayarı yayınlarınızı gerçekten zevkle izliyorum. Konular, sohbet gerçekten çok güzel. Fakat videoları technopat üzerinden izlerken bir kaç dakika geçtikten sonra tarayıcı donmaya takılmaya başlıyor. Youtube üzerinden izlemeye devam edip videoyu açtığım technopat sayfasını kapatınca sorun düzeliyor. Tüm çerezleri silmeme rağmen sorun, siteden izlediğim her videoda devam ediyor. Sorun benden mi kaynaklı bilmiyorum. Bildirmek istedim.

Playstation tamiri yapan satan bile vardı. Kadıköyde orjinal yazılımlı internet kafeler bulabilirsiniz ama saati 2 tl den başlıyor. Son zamanlarda internet kafelere zam gelmiş diyorlar, muhtemelen 2.50 yada 3 tl olmuştur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı