Kafa Boşaltma Önerisi

• Konuyu başlatan Hastai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
H

Hastai

Ziyaretçi
Merhabalar,
Tercihler açıklandı. Ve ben bittim. Şu an sevda olaylarından dolayı hiç iyi durumda değilim. Benim beynimi oyalayacak, kafamı boşaltacak herhangi bir öneriye ihtiyacım var. Ne olursa.
Bilgisayarım kötü bu arada. Oyun konusunda çok sıkıntılıyım. Saygılar.

Yak bi sigara otur güneşin doğuşuna karşı ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sınava hazırlık dönemlerinden dolayı film dünyasından bayağı bir kopmuş olmalısın. Sevdiğin kategoride aç bir film ve keyfine bak sevdiğin türleri söylersen önerilerde de bulunabilirim.

Oyunskorda counter strike online adlı bir oyun vardı. Unity 3d gerekiyordu. Oyunun asıl adını bilmiyorum fakat oyunda iyileşince kafa dağıtıyorsun. Benim bilgisayarım da kötü, internet iyi olsun yeter. Bu arada oyunda sohbet de fazla olmuyor.

Güneş doğmaya yakın bir zaman dilimi vardır o zaman diliminde bir sessizlik çöker o sessizlikte eğer uyanıksan kendini çok huzurlu ve rahatlamış hissedersin. Yani şimdi al bir sandalye çık balkona ayağını balkon demirlerine uzat ve gökyüzünü seyret ve o sessiz anı yakalamaya çalış. Bu anlattıklarımı yaşayabilmek için son bir aydır sabaha kadar uyumuyorum bence bir denemelisin.

Güldür güldürü izleyerek kendini rahatla. Sonra düşün. Hayat ne kadar kötü olsa da yaşanacak bir yer. Kafandan atmaya çalış her şeyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı