Kalan sürede sayısal 250k yapılır mı?

Klranet

Centipat
TYT netim 45 civarı, AYT ise 10, ortalama 60-25 gibi netlere çıkmam lazım. Neler yapmalıyım ve yapılabilir mi? Günde ortalama 6 saat çalışmayı planlıyorum MTOK ile istediğim bölüm için.
Obp ise 80 civarı.

TYT netim 45 civarı, AYT ise 10, ortalama 60-25 gibi netlere çıkmam lazım. Neler yapmalıyım ve yapılabilir mi? Günde ortalama 6 saat çalışmayı planlıyorum MTOK ile istediğim bölüm için.
Obp ise 80 civarı.
Yapılabilir.Netleri yukarı çıkarman için yanlış yaptığın soruların muhakkak çözümüne bak.Yanlış yaptım diyip bakmazsan ilerleme kaydedemezsin.İlk olarak bunu uygula.Her gün 20-30 paragraf sorusu çöz ki okuduğun soruları tam anlar vakit kaybetmezsin.Konuları listele kendine uygun şekilde plan yap.Dikkat eksikliği varsa doktora git.Bunun için ilaçlar oluyor kullanabilirsin.Zorlu süreç başarılar dilerim sana.

OBP ise 80 civarı.

Şu saate kadar günde 6 saat çalışmadıysan geri kalan sürede de çalışmazsın diye düşünüyorum.

Zor ama imkansız değil 250 k bu arada diplerde bir sıralama 150-175 bin olsa neysede 250 k ya bölüm okunacağını sanmıyorum anca KBÜ yada doğuda bir yer gelir.

Geri
Yukarı