Kalan zamanda TYT sıfırdan biter mi?

• Konuyu başlatan g770
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 276

g770

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugünden itibaren başladım diyelim gunde 2 saat bir çalışmam var ve TYT'den 270 puan almak istiyorum sizce basarabilir miyim önerileriniz neler?

Biter de öyle sıfırdan işte 70 günde 50 günde matematik gibi kamplara başlama kalan sürede. Hızlı tekrar kampları var birkaç saatlik, onlara bak. Zaman kısıtlı olduğu için uzunlarla vakit kaybetme seni geliştirecek olan asıl testler ve denemelerdir zaten. Konu, işin %30'u gibi bir şey.

Biter de öyle sıfırdan işte 70 günde 50 günde matematik gibi kamplara başlama kalan sürede. Hızlı tekrar kampları var birkaç saatlik, onlara bak. Zaman kısıtlı olduğu için uzunlarla vakit kaybetme seni geliştirecek olan asıl testler ve denemelerdir zaten. Konu, işin %30'u gibi bir şey.

Hocam yine de kalan sürede ilk 200k bile gelir. 2,5 ay az bir süre değil tabii arkadaşın her gün 5-6 saat çalışması lazım.

67 falan mezuniyet puanim.

Netlerime bakmadım bile çalışkan değilim şimdi başlayacağım kimden yardım almalıyım düzene sokmak için.
rehberlik bölümüne gidersen hoca sana çalışma programı yapar. ama uygulaması cidden disiplin istiyor. bana da veriyor ama arada sırada ben de yapmayıp fire veriyorum. cidden isteyip gömülmen lazım.

Geri
Yukarı