Kalan zamanda TYT sıfırdan biter mi?

• Konuyu başlatan g770
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 280
Rehberlik bölümüne gidersen hoca sana çalışma programı yapar. Ama uygulaması cidden disiplin istiyor. Bana da veriyor ama arada sırada ben de yapmayıp fire veriyorum. Cidden isteyip gömülmen lazım.

Tamamdır şimdi rehberlik hocası düzgün plan yapamaz diye gitmiyordum şansımı deneyeceğim sağ olun.

Özel koçluktaki gibi yapamayabilir ama mevcut durumda en iyisi bu gibi. İnan otursak çalışsak çok daha iyilerini yaparız TYT zor değil AYT gibi.

Benim şu anda içim çok daraldı pişmanım çalışmadığım için 2 saatten fazla da çalışamam yani şöyle spor da yapıyorum BESYO için ondan 2 saat 3 saat çalışırım ve 270'den aşağı yapmak istemiyorum sence olur mu?

Benim şu anda içim çok daraldı pişmanım çalışmadığım için 2 saatten fazla da çalışamam yani şöyle spor da yapıyorum BESYO için ondan 2 saat 3 saat çalışırım ve 270'den aşağı yapmak istemiyorum sence olur mu?
inan bana tyt 20 net türkçe 7 net sosyal 15 net mat 5 net fen yapsan iş tamamdır. ki bunları rahat yaparsın. türkçeye yüklen kısa zamanda sosyal ve türkçe kolay artar. yapabildiğin kadar yüklen onlara.

İnan bana TYT 20 net Türkçe 7 net sosyal 15 net mat 5 net fen yapsan iş tamamdır. Ki bunları rahat yaparsın. Türkçeye yüklen kısa zamanda sosyal ve Türkçe kolay artar. Yapabildiğin kadar yüklen onlara.

Tamam teşekkür ederim yarın rehberlikten program alıp başlıyorum.

Tamam teşekkür ederim yarın rehberlikten program alıp başlıyorum.

Ama yarın değil şimdi başla hemen. Bende senin gibi yaparak 6 aydan 2 aya kadar erteledim durdum. 2 haftadır adamakıllı çalışıyorum. Daha yeni yeni kendime bir düzen oturttum o yüzden yarın değil hemen şimdi başla.

Geri
Yukarı