Kali Linux vs Windows 11

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Dün akşam VM ile Kali Linux kurdum. 2 GB RAM bellek vermeme rağmen öyle seri çalışıyordu ki şaşırdım. Sistemlerin boştayken RAM kullanımına baktığım zaman benim Windowsta ayar yapmama rağmen Windows 300-400 MB daha fazla RAM kullanıyordu. İkisini de kullanıp denemiş olan kişiler varsa size göre hangisi daha iyiydi? Linuxta programlar açısından sıkıntı olabileceğini duymuştum ama bu kadar da iyi performans beklemiyordum.

Son düzenleme:
Dün akşam vm ile Kali Linux kurdum. 2 GB RAM bellek vermeme rağmen öyle seri çalışıyordu ki şaşırdım. Sistemlerin boştayken RAM kullanımına baktığım zaman benim Windows'ta ayar yapmama rağmen Windows 300-400 MB daha fazla RAM kullanıyordu. İkisini de kullanıp denemiş olan kişiler varsa size göre hangisi daha iyiydi? Linux'ta programlar açısından sıkıntı olabileceğini duymuştum ama bu kadar da iyi performans beklemiyordum.

Alakasız iki işletim sistemini bize karşılaştırıyorsun sanırım Linux'ta yenisin.

Bilgisayarda geçirdiğiniz vakitte ne yapıyorsunuz? Evet Kali Linux son güncellemeler ile bende de sanal makine üzerinde mükemmel gözükmeye ve çalışmaya başladı.

Bir kere 2 işletim sisteminin kullanım amaçları tamamen farklı, birisi Hack Tool'lar ile dolu Linux tabanlı bir dağıtımken öbürü daha çok son kullanıcıya yönelik bir işletim sistemi. Hangi yönden karşılaştırmamızı istiyorsunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı