Kaliteli 8'li veya 10'lu çoklu priz önerisi

Verbatim EUPT-01 olarak bulunuyor, Hepsiburada sitesinde 1999 TL yazıyor. Tunçmatik 5liden fazlasını ben de bulamadım internette. Elektrik malzemeleri satan dükkana gidip viko marka gibi standart çoklu prizlere de bakabilirsiniz. Bir de şunu buldum, belkin iyi markadır.

Burada güzel bir fiyat var.

Son düzenleme:
Verbatim EUPT-01 olarak bulunuyor, Hepsiburada sitesinde 1999 TL yazıyor. Tunçmatik 5liden fazlasını ben de bulamadım internette. Elektrik malzemeleri satan dükkana gidip viko marka gibi standart çoklu prizlere de bakabilirsiniz. Bir de şunu buldum, belkin iyi markadır.

2000 TL malesef ki benim için fazla.

Diğer öneriniz için teşekkürler, aklıma yazdım. Bir tane de akım korumasız önerebilir misiniz? Ayrıca şunları da cevaplayabilir misiniz?
  • Mesela bazılarında 16A bazılarında 10A yazıyor. A değeri kaç olmalı?
  • W değeri kaç olmalı?
  • Kablonun boyutu arttıkça gecikme falan oluşur mu? Ne kadar kısa o kadar iyi midir?

Açıkçası elektrik değerlerinden pek anlamam, nihai kullanıcı olarak birkaç öneri yaptım. Ama kablo uzunluğunun etkisi olmaz bence; örnek modem salonda, 20 metre kablo ile odadaki bilgisayara bağlı, download olsun gezinme olsun sorun yaşamıyorum. Akım korumasız olarak, elektrik malzemeleri satan yerlerde standart çoklu prizler olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı