Kaliteli tespih nereden alınır?

Tr_temhA

Hectopat
Kaliteli tespih nereden alabilirim? Facebook mezat grupları var ve ateş kehribar tarzında tespihler 200-300 civarına satılıyor. Öyle bir şey mi almak mantıklı 2K civarında satılanlardan mı almak mantıklı?

Kaliteli tespih nereden alabilirim? Facebook mezat grupları var ve ateş kehribar tarzında tespihler 200-300 civarına satılıyor. Öyle bir şey mi almak mantıklı 2K civarında satılanlardan mı almak mantıklı?
Hocam mezatta yeni malzemelerin hepsi ateş kehribar sıkma kehribar bunlar bir nevi plastik malzemeler. Adam akıllı tespih satan yerlere bakmalısınız.
Eski malzemeler şu anda pahalı dediğiniz tespihlere göre ancak pşyasada çok fazla kötü tespihleri iyi diyr satan mezatçılar var. Önerim facebookta Alper Eğri levakro tespih instagramda ise secar tespih bakmanızı tavsiye ederim. Tosun tespih mezatada bakabilirsiniz.

Hocam mezatta yeni malzemelerin hepsi ateş kehribar sıkma kehribar bunlar bir nevi plastik malzemeler. Adamakıllı tespih satan yerlere bakmalısınız.
Eski malzemeler şu anda pahalı dediğiniz tespihlere göre ancak pşyasada çok fazla kötü tespihleri iyi diyr satan mezatçılar var. Önerim Facebook'ta alper eğri levakro tespih Instagram'da ise secar tespih bakmanızı tavsiye ederim. Tosun tespih mezatada bakabilirsiniz.

Hocam bir grup var ne kadar doğru bilmiyorum satıcıları seçili kişiler. Bahsettiğiniz malzemeden tespih satışı yasak. Dediğiniz kişilere bakacağım. Almışken en azından düzgün bir şey olsun istiyorum.

Hocam bir grup var ne kadar doğru bilmiyorum satıcıları seçili kişiler. Bahsettiğiniz malzemeden tespih satışı yasak. Dediğiniz kişilere bakacağım. Almışken en azından düzgün bir şey olsun istiyorum.
Hocam dediğim gibi kaliteli tespih arıyorsanız facebooktan levakro grubuna instagramdan iste tosun tespih veya secar tespihe bakın ama almadan önce bilen birine göstermekte fayda var. Dediğim yerler kaliteli ama hocam. Özellikle Levakro.

Hocam dediğim gibi kaliteli tespih arıyorsanız Facebook'tan levakro grubuna Instagram'dan iste tosun tespih veya secar tespihe bakın ama almadan önce bilen birine göstermekte fayda var. Dediğim yerler kaliteli ama hocam. Özellikle levakro.

Hocam link atma şanssız var mı? Tam olarak bulamadım.

İnstagram kullanmıyorum tosun tespih yazarsanız çıkar 2-3 sayfası var diğerlerinin tek sayfası bulunmakta.

Instagram kullanmıyorum tosun tespih yazarsanız çıkar 2-3 sayfası var diğerlerinin tek sayfası bulunmakta.

Teşekkürler. Şu an secar tespih canlı mezat yapıyor güzel tespihler var. Tek sorun değerini bilmediğim için uygun fiyat olup olmadığını bilmemem.

Teşekkürler. Şu an secar tespih canlı mezat yapıyor güzel tespihler var. Tek sorun değerini bilmediğim için uygun fiyat olup olmadığını bilmemem.
Kesinlikle kalitesiz tespih satmıyolar hatta tespihi aldıktan sonra adama derseniz ilk defa alışveriş yapıyorum yanına hediye koyarmısınız adamlar seni kırmazlar. Fiyat konusunda yapacağım bir şey yok maalesef tespihten az anlaman gerekiyor.

Kesinlikle kalitesiz tespih satmıyolar hatta tespihi aldıktan sonra adama derseniz ilk defa alışveriş yapıyorum yanına hediye koyar mısınız adamlar seni kırmazlar. Fiyat konusunda yapacağım bir şey yok maalesef tespihten az anlaman gerekiyor.

Tespihten anlayabileceğim bir yer falan var mı?

Geri
Yukarı