Kamerası iyi telefon önerisi

Bütçe
7.000TL
Makaleler
1
Yer
Tomağın Kahve
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bütçem 7.000 Türk lirası. Telefonum ile bazı videolar çekip YouTube'a içerik üretmeyi düşünüyorum. Bundan sebepli de kamerası iyi bir telefon arıyorum. Onun dışında şarjı da uzun süre giderse tadından yenmez. Ancak en mühim şey kameradır.
Yardım edecek olursanız şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,
Bütçem 7.000 Türk lirası. Telefonum ile bazı videolar çekip YouTube'a içerik üretmeyi düşünüyorum. Bundan sebepli de kamerası iyi bir telefon arıyorum. Onun dışında şarjı da uzun süre giderse tadından yenmez. Ancak en mühim şey kameradır.

S20 FE SD 865 model öneririm.

Bütçe yeterse iPhone 11 çok daha iyi olur.

Herhangi bir iPhone işinizi görecektir. Video çekim konusunda kim ne derse desin IPhone'dan iyisi yoktur. Eğer bütçe istediğiniz IPhone'a yetersiz kalırsa Huawei modellerine bakılabilir.

Merhaba arkadaşlar,

Hocam, bütçeyi birkaç bin üzerine çıkarıp iPhone 13 almanızı öneririm. Eğer daha da çıkarırsanız iPhone 13 Pro alırsanız çooooook daha iyi olur ama bütçeniz yeterse.

iPhone 11 128 GB ideal olur.

Video için kesin iPhone, paranın yettiği en yüksek modeli al. Resim deseydin oradan bir kaç Androd ortaya atlardı.

Geri
Yukarı