YouTube Kanal 7 ay sonra itirazla geri açılabilir mi?

umut.3264

Picopat
Daha fazla  
4500 abonelik YouTube kanalık vardı. Bir video 2.1 M izlenmişti. Emeğimle yaptım onu da toplam izlenme de 2.8 M'du fakat 27 Ekim 2023 yılında sebebi belirtilmeden kanalımı kapattılar. Cidden çok üzüldüm. Emek verdiğim kanal gitti. O zamanlarda itirazda bulunmadım ama şimdi bulundum. Kanalı geri açarlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
4500 abonelik YouTube kanalık vardı. Bir video 2.1 m izlenmişti. Emeğimle yaptım onu da toplam izlenme de 2.8 M'du fakat 27 Ekim 2023 yılında sebebi belirtilmeden kanalımı kapattılar. Cidden çok üzüldüm. Emek verdiğim kanal gitti. O zamanlarda itirazda bulunmadım ama şimdi bulundum. Kanalı geri açarlar mı?

Zannetmem.

4500 abonelik YouTube kanalık vardı. Bir video 2.1 M izlenmişti. Emeğimle yaptım onu da toplam izlenme de 2.8 M'du fakat 27 Ekim 2023 yılında sebebi belirtilmeden kanalımı kapattılar. Cidden çok üzüldüm. Emek verdiğim kanal gitti. O zamanlarda itirazda bulunmadım ama şimdi bulundum. Kanalı geri açarlar mı?
Hayır benimkini açmamişlardı, sebepsizce kapatmıyorlar, YouTube videoların dışında yorumlarına falanda inceliyorlar.

Geri
Yukarı