Rockstar Games Kapanan okul e-postasına bağlı hesaba erişememek

Furkan 11

Hectopat
Arkadaşlar, selam. Neredeyse 1 haftadır Social Club Rockstar hesabıma erişmeye çalışıyorum, fakat olmuyor. Bilgisayarımı format attım ve doğal olarak her şey sıfırlandı. Benim bir Rockstar hesabım vardı, bu hesapta gitti. Fakat problem şurada başlıyor: Hesabın mailini, şifresini biliyorum; fakat hesabın maili artık kapalı. Mail, okulun mailiydi ve ben okuldan ayrılınca maili 4 Eylül 2021'de erişime kapatmışlar. Hesabımda her şey doluydu, her şeyin en iyisi vardı. Erişemiyorum. Neyse, Rockstar'a 3 kere ticket attım, tüm kanıtlarla birlikte Epic ID'mi attım, sosyal ismimi, makbuzları falan, her şeyi attım. Benden e-posta doğrulaması istediler, erişemiyorum dedim. "Hesabı ne zaman bağladınız?" dediler. Nereden bilebilirim? Size her şeyimin şifresine kadar vereyim, ama epostaya giremiyorum, imkansız. Okul yöneticilerimle olan konuşmaları bile attım. "Hesabın sizin olduğunu doğruladık" deyip yeni mail istiyorlar. Yeni mail atıyorum, "Sizin değil, yakın zamanda değişen bir şey var" diyorlar. Kafayı yiyeceğim, 1 haftadır yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar, selam. Neredeyse 1 haftadır Social Club Rockstar hesabıma erişmeye çalışıyorum, fakat olmuyor. Bilgisayarımı format attım ve doğal olarak her şey sıfırlandı. Benim bir Rockstar hesabım vardı, bu hesapta gitti. Fakat problem şurada başlıyor: Hesabın mailini, şifresini biliyorum; fakat hesabın maili artık kapalı. Mail, okulun mailiydi ve ben okuldan ayrılınca maili 4 Eylül 2021'de erişime kapatmışlar. Hesabımda her şey doluydu, her şeyin en iyisi vardı. Erişemiyorum. Neyse, Rockstar'a 3 kere ticket attım, tüm kanıtlarla birlikte Epic ID'mi attım, sosyal ismimi, makbuzları falan, her şeyi attım. Benden e-posta doğrulaması istediler, erişemiyorum dedim. "hesabı ne zaman bağladınız?" dediler. Nereden bilebilirim? Size her şeyimin şifresine kadar vereyim, ama epostaya giremiyorum, imkansız. Okul yöneticilerimle olan konuşmaları bile attım. "hesabın sizin olduğunu doğruladık" deyip yeni mail istiyorlar. Yeni mail atıyorum, "sizin değil, yakın zamanda değişen bir şey var" diyorlar. Kafayı yiyeceğim, 1 haftadır yardımcı olur musunuz?

Okul mailine bağlamak aşırı acemelik olmuş, Rockstar destek bir şey yapamıyorsa bizim pek yapabileceğimiz bir şey yok. Epic Games üzerinden bağlantılar sayfasına bakarsan belki orada bağlanma tarihi yazıyordur başka da diyebileceğimiz bir şey yok sanırım.

Arkadaşlar, selam. Neredeyse 1 haftadır Social Club Rockstar hesabıma erişmeye çalışıyorum, fakat olmuyor. Bilgisayarımı format attım ve doğal olarak her şey sıfırlandı. Benim bir Rockstar hesabım vardı, bu hesapta gitti. Fakat problem şurada başlıyor: Hesabın mailini, şifresini biliyorum; fakat hesabın maili artık kapalı. Mail, okulun mailiydi ve ben okuldan ayrılınca maili 4 Eylül 2021'de erişime kapatmışlar. Hesabımda her şey doluydu, her şeyin en iyisi vardı. Erişemiyorum. Neyse, Rockstar'a 3 kere ticket attım, tüm kanıtlarla birlikte Epic ID'mi attım, sosyal ismimi, makbuzları falan, her şeyi attım. Benden e-posta doğrulaması istediler, erişemiyorum dedim. "Hesabı ne zaman bağladınız?" dediler. Nereden bilebilirim? Size her şeyimin şifresine kadar vereyim, ama epostaya giremiyorum, imkansız. Okul yöneticilerimle olan konuşmaları bile attım. "Hesabın sizin olduğunu doğruladık" deyip yeni mail istiyorlar. Yeni mail atıyorum, "Sizin değil, yakın zamanda değişen bir şey var" diyorlar. Kafayı yiyeceğim, 1 haftadır yardımcı olur musunuz?

Social Club ekibiyle uğraşacaksınız artık hocam bir süre. Bizim diyebileceğimiz pek bir şey yok geçmiş olsun.

Okula gitsen kapatıkları maili açtırabilir misin ki git durumu anlat bütün hesaplarım şifrelerim o maile bağlıydı de geri açarlar büyük ihtimalle. Öyle hesabı geri alırsın yoksa Rockstar ile uğraşman lazım.

Madem bu kadar önemli dataları okul mailine bağladın, okul mailine de bir kurtarma maili bağlasaydın keşke :) Yeni ticket oluşturabilirsin.

Keşke okul e-postana bağlamasaydın. 2 seçeneğiniz var. Ya okul ile görüşeceksin o maili alacaksın ya da Rockstar Games desteği ile çözeceksin. Başka yapabileceğimiz hiç bir şey yok bu konu hakkında. Destek çözmüyorsa bizim elimizden ne gelir? Konu sadece desteğin çözebileceği bir şey.

Keşke okul e-postana bağlamasaydın. 2 seçeneğiniz var. Ya okul ile görüşeceksin o maili alacaksın ya da Rockstar Games desteği ile çözeceksin. Başka yapabileceğimiz hiçbir şey yok bu konu hakkında. Destek çözmüyorsa bizim elimizden ne gelir? Konu sadece desteğin çözebileceği bir şey.

Doğru haklısınız fakat ne yaparsam yapayim sorunu çözemedim bende forumdan destek almak istedim okul maili açamayacaklarını belirtti mailin kapandığını söylüyorlar.

Tekrar Rockstar Games desteğine bilet açın. Yardımcı olmazlarsa yine geçmiş olsun. Yapılabilecek hiç bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı