Mutfak Karaca 9 litre airfryer 2.974 TL!

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 87
  • Görüntüleme 6B
Aldık bakalım, hocam paylaşım için teşekkürler.

Karaca'nın bu airfryeri ile COSORI Airfryer'ın Amazon'da satılan 5,5L 2700 TL airfryeri arasında kaldım. Karaca'nın yorumları biraz tartışmalıydı, özellikle kargo konusunda. 4 kişilik bir aileyiz, hangisini almamız daha mantıklı olur?

Karaca'nın bu airfryeri ile COSORI Airfryer'ın Amazon'da satılan 5,5L 2700 TL airfryeri arasında kaldım. Karaca'nın yorumları biraz tartışmalıydı, özellikle kargo konusunda. 4 kişilik bir aileyiz, hangisini almamız daha mantıklı olur?
Biz 3 kişilik bir aileyiz 5.5 Lt zar zor yetiyor. Yerinde olsam Karaca riskini alır 9L ile keyfime bakarım.

Karaca almanız daha mantıklı olur hocam.

Amazon, Hepsiburada, N11 ve çiçeksepetinde de 3500 TL. Hatta Hepsiburada'da 100 TL de indirim veriyor 3400'e geliyor. Kupon, para iadesi filan bulunursa belki karacadan ucuza gelir.

Kararsız kaldım genel olarak spordan sonra tavuk yapmak için kullanacağım çokta büyük bir Airfryer'a ihtiyacım yok ama ileride keşke büyük alsaydım da demek istemiyorum.

Kararsız kaldım genel olarak spordan sonra tavuk yapmak için kullanacağım çokta büyük bir Airfryer'a ihtiyacım yok ama ileride keşke büyük alsaydım da demek istemiyorum.
Büyük alınca büyük aldım çok yer kaplıyor diye üzülmezsiniz bence ama küçük alınca niye büyük almadım diye üzülmeniz daha olası bence.

Büyük alınca büyük aldım çok yer kaplıyor diye üzülmezsiniz bence ama küçük alınca niye büyük almadım diye üzülmeniz daha olası bence.
Büyük aldım diye değil de diğer markayı daha çok önerdikleri için kararsız kaldım, Karacanın bu modeli hakkında video vs. bulamadım çok kullanılan bir modele benzemiyor.

Geri
Yukarı