Karakterlerine bağlanılabilecek dizi önerisi

Spoiler vermedim illa görülmüştür. İnternete breaking bad diye yazsan saul goodman çıkıyor.
Spoiler olarak sadece şu videoyu izledim bunlardan birisidir büyük ihtimal😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Spoiler olarak sadece şu videoyu izledim bunlardan birisidir büyük ihtimal😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mr Rainbow. Diziyi izlemeniz gerek kalmadı o adamlar ana karakterlerden iyi.

Breaking Bad'i 2 sene falan önce 3. sezon 2. bölüme kadar izlemiştim. Sıkılıp bıraktığımı hatırlıyorum. Yani şuan ne düşünürüm bilmem.

Hocam diziyi anlatabilir misin biraz?

Sons of Anarchy
İzlemenizi tavsiye ederim.
Hocam bu dizinin mitini çok duydum. Sanırsam motorcu çeteleriyle falan alakalı tam bilmiyorum. Çok ilgimi çekmiyor o tarz şeyler.

Bu da çok duyduğum bir dizi ama konusu ne hiçbir fikrim yok.

The Walking Dead kesinlikle.
Çok uzun hocam hiç izleyesim gelmiyor.

Breaking Bad'i 2 sene falan önce 3. sezon 2. bölüme kadar izlemiştim. Sıkılıp bıraktığımı hatırlıyorum. Yani şu an ne düşünürüm bilmem.

Hocam diziyi anlatabilir misin biraz?

Hocam bu dizinin MİT'ini çok duydum. Sanırsam motorcu çeteleriyle falan alakalı tam bilmiyorum. Çok ilgimi çekmiyor o tarz şeyler.

Bu da çok duyduğum bir dizi ama konusu ne hiçbir fikrim yok.

Çok uzun hocam hiç izleyesim gelmiyor.

Ben de ilk başta öyle demiştim siz bilirsiniz tabii ki ama bir başlayın zaten sizi içine çeker eğer sizi sarmazsa bırakabilirsiniz.

Hocam bu dizinin mitini çok duydum. Sanırsam motorcu çeteleriyle falan alakalı tam bilmiyorum. Çok ilgimi çekmiyor o tarz şeyler.
Evet hocam silah kaçakçılığı yapan Sons of Anarchy çetesini ele alıyor, çete içerisindeki hainlikleri, diğer çeteler ve gruplarla olan anlaşmalar ve çatışmaları anlatıyor.
Hoşunuza gitmiyor olabilir ama bence bir şans vermelisiniz, belki de açılırsınız.

Geri
Yukarı