Karayip korsanları izlenir mi?

Ya bana göre öyle ennn iyi film. Karayip Korsanları film serisi benim için en iyi film serisidir. Biraz zevk işi bu. Kişiden kişiye göre değişir zaten. Ama benim fikrime göre böyle.

Tabii ki de güzel bir film olabilir. Bende sevmiyorum demiyorum çok beğendiğim bir film. Ancak ileride daha güzel filmler çıkacağı için dünyadaki en iyi film demek biraz saçma olur.Dediğin gibi zevk işi.

Tabii ki de güzel bir film olabilir. Bende sevmiyorum demiyorum çok beğendiğim bir film. Ancak ileride daha güzel filmler çıkacağı için dünyadaki en iyi film demek biraz saçma olur.Dediğin gibi zevk işi.
Başkalarını bilemem ama hangi film çıkarsa çıksın Karayip Korsanları yerine koyamam. Bu filmin benim için özel yanı var. Sevdiğim filmler listesinde en üstte kral olarak durmaya devam edecek ve bu ölene kadar hiç değişmeyecek.

Tüm seriyi sıkılmadan bu cumartesi pazar izleyip bitirdim gayet güzeldi cevap veren herkese teşekkür ederim.
Ayrıca evet şuan en sevdiğim film serisi bile olabilir inanılmazdı.
Sıkmayacağını biliyordum. Ben çok kez bu seriyi baştan bitirdim. Bir ara bir oturuşta sabahtan akşama kadar izleyip aralıksız 1 günde seriyi baştan bitirmişliğim oldu. Ben normalde izlediğim bir filmi tekrar izleyemem sıkılırım. Sıkılmadan tekrar tekrar izleyebildiğim tek seri Karayip Korsanları.

Geri
Yukarı