Karekök Sıfır kitabı alınır mı?

345 tyt matematik en iyisi mi bunu çözersem doğru düzgün kaç netim olur.
Hocam başlangıç seviyesi 345 ben onu çözünce 10 15 arası gidiyordu orta zor bakmaya başladım az çok o aralarda 20 25 lere gelmişti. Ama bu tamamen sana bağlı orta seviye kaynak bilidiğim 15 civarı yaptırır.

Temelin yoksa 345 çözemezsin. Her konunun ilk 2-3 testini çözersin sonra tıkanırsın. Bazı arkadaşlar gereksiz demiş temel kitaplarına ama herkes sizin gibi işlem yapamıyor.
Hiç temelin yoksa mert hocanın TYT ders kitabını al onunla ilerlet sonra veya paralel olarak olarak 345 çözersin

Temelin yoksa 345 çözemezsin. Her konunun ilk 2-3 testini çözersin sonra tıkanırsın. Bazı arkadaşlar gereksiz demiş temel kitaplarına ama herkes sizin gibi işlem yapamıyor.
Valla hocam temel kitaplara baktım toplama çıkarma bilmiyorsa arkadaş çözebilir şahsen bişey diyemem.

Denemeye girdiğimi söylemedim hocam.
Hocam başta konuları bilmiyorum demişsiniz. Sonra ilk 12 konuyu biliyorum demişsiniz. İlk 12 konuyu biliyorsanız + Problem çözebiliyorsanız, geometriniz de iyi bir seviyedeyse 30 netin üstünde olmanız lazım.

İlk 12 koyunu biliyorsanız size kamp kitabı veya temel kitap gerekmiyor. Eksik konunuza çalışın Polinonmsa polinom, Fonksiyonsa fonksiyon.

Hocam başta konuları bilmiyorum demişsiniz. Sonra ilk 12 konuyu biliyorum demişsiniz. İlk 12 konuyu biliyorsanız + Problem çözebiliyorsanız, geometriniz de iyi bir seviyedeyse 30 netin üstünde olmanız lazım.

İlk 12 koyunu biliyorsanız size kamp kitabı veya temel kitap gerekmiyor. Eksik konunuza çalışın Polinonmsa polinom, Fonksiyonsa fonksiyon.
Haklsınız, kafam çok karışık sanırım ben bildiğimi sanıyorum.

Geri
Yukarı