Kargocunun kargoyu kapı önüne koyup gitmesi normal mi?

Pier3

Femtopat
Arkadaşım bir ürün almış, yurt dışı değil. Kargocu arkadaşımın telefonuna ürün teslim edilmiştir mesajı atmış ama arkadaşım evde olmasına rağmen kapı zili falan çalınmamış. Bu mesajdan sonra kapıyı açmış ve kargo kapısının önüne konulmuş. Bu normal mi acaba? Size bu şekilde denk geldi mi hiç?

Normal değil tabii ki. Üniversite zamanımda bir parfüm sipariş etmiştim, kargocu ( Yurtiçi Kargo ) binanın giriş merdiveninin altına saklamış, bir de mesaj atmıştı "abi kargonu merdivenin altına koyup kiremitle gizledim haberin olsun" diye 🙂. Sonrasında arayıp sert bir dille durumu anlatmıştım tabii. Dikkatli olmak lazım bazen böyle umursamaz insanlar denk gelebiliyor.

Arkadaşım bir ürün almış, yurt dışı değil. Kargocu arkadaşımın telefonuna ürün teslim edilmiştir mesajı atmış ama arkadaşım evde olmasına rağmen kapı zili falan çalınmamış. Bu mesajdan sonra kapıyı açmış ve kargo kapısının önüne konulmuş. Bu normal mi acaba? Size bu şekilde denk geldi mi hiç?

Benim aldığım telefonu işteyken getirmişti, bahçemizdeki çadıra fırlatmıştı öyle garip şeyler yapabiliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mng kargo her zaman böyle yapıyor bana 5 siparişimdede yaşadım. Geçen kargom geldi yine bi baktım sms geldi teslim edildi diye indim aşağı güvenlik kulübesinin kapısının önüne indirmiş gitmiş

Geçenlerde Çin'den telefon konsolu sipariş vermiştim (Gamesir X2 BT) Ürün Çin'den yaklaşık 2 haftada buraya gelmişti ama tamı tamın 3 haftadır evime gelmemişti. En son satıcı ile iletişim kurduğumda "Kargoyu göndermeyi unutmuşlar" denildi bana :D MNG kargo ile gönderim sağlamışlardı. Şimdi ise, hem paramı iade ettiler hem de ürünü iade etmedim. TEŞEKKÜR EDERİM TÜRKİYENİN KALİTESİZ KARGO FİRMALARI <3

Hepsijet ve amazon dışında hepsi kapıya bırakıp gidiyorlar (trendyol yemek dükkanları dahil). Şanslıysak kapı zili duyuyoruz. İlk başlarda şikayetle falan uğraşıyordum sonra birşey olmadığını görüp bıraktım.

HepsiJet ve Amazon dışında hepsi kapıya bırakıp gidiyorlar (Trendyol yemek dükkanları dahil). Şanslıysak kapı zili duyuyoruz. İlk başlarda şikayetle falan uğraşıyordum sonra bir şey olmadığını görüp bıraktım.

Hepsiburada ile Amazon sürümden kazanma mantığında çünkü. Diğerleri daha çok teslim edelim mantığındalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı