Ubisoft Connect Kartla oyun alınmıyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
İndirimlerden oyun alacaktım fakat hiçbir karttan alışveriş yapamıyorum. Hepsinde hata veriyor. Ne yapacağım?

Ben de bilmiyorum, şimdilik herhangi bir çözümü yok gibi duruyor. Çözümü bulan yanıtlarsa sevinirim.
Şaka gibi bur uygulama ya o kadar indirim yapıyorlar oyun alamıyoruz deliriyorum.

Herhangi bir oyun alan kişiler hangi karttan alışveriş yaptığını söyleyebilir mi?

Son düzenleme:
@Donkobus sorunu çözdüm, size ve başkalarına yardımcı olur diye yazıyorum.

1- Xsolla Account adresine girip üye olup sonrasında kart bilgilerinin kaydedilmesi gerekiyor. Bu esnada telefon onayı da verilmeli.
2- Garanti, İş Bankası, Papara denememe rağmen sonuç vermedi ancak QNB Finansbank kredi kartı denedim işleme aldı. Muhtemelen QNB anlaşması bulunuyor.
3- Ödeme ekranında karttan deneme ücreti çekecek, bu tutar mesajla telefona geliyor, tutarın onay için ekrana girilmesi gerekiyor, sembolik bir ücret; genelde 2- 5 TL arasında oluyor.
4- Sonrasında ödemeyi kabul ediyor.

Tavsiyem QNB Finansbank ile deneyin. Güvenlik için sanal kart kullanmayı ihmal etmeyin.

Dosya Ekleri

• xss.png
    xss.png
    253,7 KB · Görüntüleme: 22

1- Xsolla Account adresine girip üye olup sonrasında kart bilgilerinin kaydedilmesi gerekiyor. Bu esnada telefon onayı da verilmeli.
2- Garanti, İş Bankası, Papara denememe rağmen sonuç vermedi ancak QNB Finansbank kredi kartı denedim işleme aldı. Muhtemelen QNB anlaşması bulunuyor.
3- Ödeme ekranında karttan deneme ücreti çekecek, bu tutar mesajla telefona geliyor, tutarın onay için ekrana girilmesi gerekiyor, sembolik bir ücret; genelde 2- 5 TL arasında oluyor.

Tavsiyem QNB Finansbank ile deneyin. Güvenlik için sanal kart kullanmayı ihmal etmeyin.
Qnb nin sanal kartı var mı?

QNB kartım olmadığı için deneyemiyorum, deneyenlerde sorun çözüldüyse çözüldü olarak işaretleyeceğim.

Arkadaşlar başka alamayan var mı? Qnb bankam olmadığı için alamıyorum yukarıdaki arkadaş sorunu böyle çözmüş ama başka sorun yaşayanlar varsa yazabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı