Çözüldü Kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Angen

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben kule tipi soğutucu aldım ve bilgisayarcı da taktırdım ekran kartıni söktüler falan ama işlemciyi sokmediler. Ondan sonra adam fan rama carpar mi diye RAM'imi yukarı çekti eve geldim fani taktırdım PC'yi bağladım kurdum çalıştırdım tüm fanlar çalışıyor. RGB'lerde dahil ama monitör sinyal yok diyor ekran kartım gücü alıyor ve ışık yakıyor gücu aldıği için işlemcim de fanini çalışıyor sıkıntı yok. RAM'lerden düşünüyorum sizde doğru mu?
PC sistem özellikleri.
RX 580 8 GB OC.
Ryzen 5 3600.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba ben kule tipi soğutucu aldım ve bilgisayarcı da taktırdım ekran kartıni söktüler falan ama işlemciyi sokmediler. Ondan sonra adam fan rama carpar mi diye RAM'imi yukarı çekti eve geldim fani taktırdım PC'yi bağladım kurdum çalıştırdım tüm fanlar çalışıyor. RGB'lerde dahil ama monitör sinyal yok diyor ekran kartım gücü alıyor ve ışık yakıyor gücu aldıği için işlemcim de fanini çalışıyor sıkıntı yok. RAM'lerden düşünüyorum sizde doğru mu?
PC sistem özellikleri.
RX 580 8 GB OC.
Ryzen 5 3600.
16 GB RAM.
Bilgisayarcıya yaptırma işte... Ramlerden olduğunu düşünüyorsan çözümü yenisini almak.

Bilgisayarcıya yaptırma işte... RAM'lerden olduğunu düşünüyorsan çözümü yenisini almak.

Kendim takamazdim tek çaremdi pişmanım zaten.
RAM'imi yukarı çekti demişsiniz. Tekrar oturtmayı denediniz mi? Bunu zaten denediyseniz RAM'leri tek tek takıp öyle deneyin.
Kendim takamazdim tek çaremdi pişmanım zaten.

Fanin ölçüsünü almak için RAM ile oynadı üstüne bastırmadim yerinden çıkarıp tekrar takacağım inşallah olur.

Geri
Yukarı